Jak šít na stroji takovéto výtvory?

Od: Datum: 23.11.12 07:16 odpovědí: 5 změna: 23.11.12 16:57

Pěkný den,
jsem strojový začátečník a našla jsem si na netu předlohy různých zvířátek, že dětem ušiju pro radost. Tak jsem si udělala střihy a ejhle, ani špendlení už nevím, jak vlastně dělat. Celé se to kroutí, není to pěkně hladké, no prostě vůbec nevím, jak to ušít, aby to bylo pěkně vypnuté. Jeden díl je oblouček, druhý rovný...Pro představu sem dávám jeden střih:

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: eva1
Datum: 23.11.12 07:17

Omlouvám se, ještě druhý:
Datum: 23.11.12 07:20

Datum: 23.11.12 07:22

*zed*

Datum: 23.11.12 09:13

Když to sešijete musíte kraje v místech kde jsou nerovnosti nastříhnout, abyste to pěkně otočila a nekroutilo se to. Zkuste to ,uvidíte, že to bude OK.

Datum: 23.11.12 16:57

Jednotlivé díly nejprve sepněte špendlíky. Nejlepší jsou ty s barevnou hlavičkou, nezanechávají v látce dírky. Sepnuté díly nastehujte nití stehovkou, vyjměte špendlíky a poté sešijte na stroji. Okraje látky na vnitřní straně by měly být nejméně 1 cm široké, aby jste v místě, kde se vám to kroutí mohla po sešití nepatrně nastřihnout. Sešívání rovných tvarů (cíchy, záclony, polštářky) není třeba stehovat, zaoblené a jinak tvarované si raději nastehuji. To se mi osvědčilo.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.