Nerostou mi vlasy

Od: Datum: 11.02.14 17:24 odpovědí: 2 změna: 12.02.14 01:57

Dobrý podvečer..Chtěla bych se zeptat jak je možné že mi vůbec nerostou vlasy,mám je dlouhé pod ramena už pár let.Nebarvím se,nežehlím se,nekulmuju se..Používám mnoho kondicierů a podobně a nic.Někdo mi radil ať si zajdu ostříhat konečky aspon o 1 centimetr,ale mám strach z toho že mi to kadeřnice střihne víc a já budu vypadat s prominutím jako totální ...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.02.14 18:43

Vy jste psala i s nehtech,že nerostou,že jo? Tak nakupte nějaký pořádný vitamíny a k tomu ten Biosil,jak jsem psala...je na vlasy i na nehty a všem po nich rostou jak splašený ;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.02.14 01:57

Pokud nerostou vlasy, nebo jsou velmi nekvalitní, je v organizmu nedostatek látek, které jsou pro správný růst vlasů potřeba. Je to logické. Podívej se třeba kolem sebe - zdravě vypadající jedinci mají vždy i husté kvalitní vlasy. Naopak třeba nějaké anorektičky nebo holky, které se velmi špatně stravují tak nejenom že mají špatnou postavu (extrémní tloušťka nebo vyhublost), ale taky nekvalitní kůži s různými defekty, málo a slabé vlasy, slabé a třepivé nehty. Přestaň se cpát cukrem a vším v čem je cukr (ničí vápník), omez mléko a mléčné produkty (ničí železo), veškerou chemii (překyseluje). Potřebuješ doplnit železo, zinek,možná i měď, jód. Železo - nejlépe doplnit z kvalitního masa nebo doporučuji si vařit jáhly - kaši. Zinek - koupit si ve zdravé výživě semena slunečnice a dýně. Jakmile se hladiny prvků v organizmu dostanou do normálu, měly by se zlepšit i ty vlasy. Lze si také pomoci kopřivovým šamponem nebo oplachy vlasů přímo kopřivami, ale to půjde až začnou růst - v kopřivách je hodně železa.

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.