Hubnutí s C.L.A. Lean 1000

Od: Datum: 27.01.14 12:48 odpovědí: 2 změna: 27.01.14 14:19

Dobrý den,

máte někdo osobní zkušenost s tímto preparátem? Má to při úpravě stravování a přidáním pohybu pomoci se spalováním tuků. Jen je to "trochu" drahé. Tak abych nevyhodila peníze zbytečně.

Je mi 45let a mám pro výšce 163 cm 74 kg. Potřebuji zhubnout alespoň 10kg. Nyní se učím snídat...a vůbec jíst pravidelně. Dřív to bylo jen oběd a večeře a hlavně hodně, protože jsem po tom nesnídání byla pořádně vyhládlá.

Díky moc!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.01.14 13:01

Hlídejte si vice stravu a přidejte na pohybu a nekupujte si žadné berličky- jsou k ničemu , jen vyhozenné peníze ...za ty peníze si pak koupíte něco pěkného na sebe ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.14 14:19
avatar

Přídat pohyb, hlídat si stravu, na internetu o tom najdete spousty článků. O spalování tuků toho bylo také napsáno mnoho, stačí si udržovat tep při sportovních aktivitách ve správné výši a tuk budete spalovat také. Bohužel žádná tabletka nezvládne to, že byste si ji ráno vzal, pak celý den seděl v kanceláři u PC, to samé doma, jedl co hrdlo ráčí a tuky se spalovaly samy. Jsou to jen marketingové triky.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.