Skřípnutý palec ve dveřích

Od: Datum: 25.01.14 23:04 odpovědí: 4 změna: 26.01.14 09:53

Před čtrnácti dny jsme si skřípla palec do dveří od auta. Chvilku mi trvalo než jsem se zpamatovala a dveře otevřela. Bylo to strašné a pořád to hrozně bolí. Mám to pořád oteklé,nehet modrý a z pod nehtu mi teče krev. Každý večer palec koupu v heřmánku,a mažu penicilinovou mastičkou. Domácí práce převzala moje rodina,protože nejsem schopná pracovat doma. Pokud chodím do práce,tak si palec vážu do obinadla,když příjdu domu tak ho zase sundám,protože má m strach abych nechyta nějakou infekci. Dokázal by mi prosím někdo poradit co s tím mám dál dělat? Nehet mi určitě sleze, ale je pořád velmi bolestivý a já se bojím jít k lékaři,protože kdyby mě za palec chytil tak mu tak skolabuju. Jasná zpráva!

Prosíme celá rodina jestli by někdo neporadil co s tím. Děkujeme za ochotu a přejeme hezký den.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.01.14 23:07
avatar

Já osobně bych radil zajít k lékaři.Můžete mít něco pochroumaného v tom palci. Překonejte strach a zajděte si tam. Já jsem měl také kdysi problém se kterým jsem si myslel že si pomůžu sám a málem jsem o palec přišel.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.01.14 23:08
avatar

No jestli je to čtrnáct dní, tak může být palec i zlomený. Na to je heřmánek opravdu fajn. Doktor vás za něj tahat nebude, nebojte.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.01.14 23:15
avatar

Určitě s tím musíte na chirurgii . Dost dobře nechápu, proč se s tím týráte už 14dní, když je evidentní, že to nějaký heřmánek nevyřeší. Neříkám, že Vás u doktora čekají nějaké příjemné chvíle, ale určitě to neodkládejte. Jde o to, aby Vám palec nezhnisal, případně aby nebyl poškozený kloub.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.01.14 09:53
avatar

Auau, já prostředník pravé ruky, v ten okamžik jsem myslela, že se počůrám. Já šla k lékaři a dostala na prst ortézu, nehet se po čase zazačal odchlipovat (to už mě celý prst na štěstí nebolel), vždycky když ta odchlípnutá, mrtvá část začala zavazet, ucvakl ji manžel. Trvalo to skoro dva měsíce, ještě dnes mám ten nový nehet hrbolatý ale už jen do poloviny, předpokládám, že odroste a bude v pohodě. Cítím s vámi, ta bolest byla šílená. K lékaři jděte, určitě vám palcem nebude kroutit, pošle na RTG a možná dá i nějakou mast aby ten starý nehet změkl a líp slezl.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.