Oříšková barva na vlasy

Od: Datum: 23.01.14 21:31 odpovědí: 2 změna: 24.01.14 08:07

Dobrý den, jsem obarvená na blond, ale chtěla bych hnědou. Našla jsem si na internetu, že jsem letní typ, kterému z hnědých sluší oříšková a světle hnědá. Mohl by mi prosím někdo poradit nějakou značku a hlavně jaký odstín, aby to nechytlo úplně světle. Prostě nevím, jak z té blond udělat např. oříškovou :D Děkuju :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.01.14 23:45

Dobrý den, uvažujte o odstínu mahagon (možná více do červena). Takové děvče potom září, přitahuje pozornost a rychleji se provdá . Ale, musí k tomu být i úsměv a ta pohoda ve výrazu. Já mám tyto "světlušky" docela rád. Zdravím!

doplněno 24.01.14 00:11:

Myslím, že 16ti leté děvče může s barvou vlasů více experimentovat. A ta hnědá je taková "usedlá".

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.01.14 08:07

Já používám přesně takovou. A tou je Welaton 8/74. Karamel s čokoládou se ta barva jmenuje. ;)

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.