Jakou kávu do automatu na presso, latte, capu

Od: Datum: 19.01.14 15:43 odpovědí: 5 změna: 19.01.14 16:59

Poradí někdo cenově dostupnou a LAHODNOU zrnkovou kávu do automatického pressovače? Nemám ráda kyselý "ocas"

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.01.14 16:01

Problém je v tom, že pod pojmem LAHODNOU kávu si každý představí něco jiného. Ideální asi bude navštívit nějakou kavárnu, kde si můžete kafe vybrat. Netuším odkud jste, ale třeba v jihlavské ZOO je právě taková, kde Vám dají na výběr snad z dvaceti druhů. Ovšem je mi jasné, že kvůli kafi nepojedetě třeba z Chebu, nebo Třince

Ohodnoceno: 0x

Od: kukik*
Datum: 19.01.14 16:06

v jihlavské ZOO?...to mám prakticky za rohem a absolutně jsem to netušila :-O ještě mě zajímá - je to přímo v areálu ZOO, musím kupovat vstupenku do ZOO, nebo někde u?

Datum: 19.01.14 16:12

Je to až na konci, těsně před dětským koutkem, hned za tou restauračkou po levé straně cesty. Vstupenku asi bude třeba, protože je to přímo v areálu. Ovšem kromě dobré kávy tam ještě prodávají teplé lázeňské oplatky *ua*

Od: kukik*
Datum: 19.01.14 16:17

a není v Jihlavě či blízkém okolí (do 30lm) třeba i něco jiného?nechce se mi do ZOO, to bych musela vzít i děti, ale zase bych si nevychutnala kávu :-S

Od: olaf71*
Datum: 19.01.14 16:59
Ja pouzivam kava Bazzara Top Class,Guatemala,Gold Blend, 100% arabica

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.