Smažené čísnké nudle

Od: Datum: 18.01.14 14:53 odpovědí: 11 změna: 05.08.14 17:02

Dobrý den,

jak připravit smažené nudle podobně jak prodávají třeba v Pandě. Je mi jasné že tak podobné jako oni neudělám kdy oni to dělají celý život z generaci na generaci. Ale mám špagety panzani, které chci uvařit, potom je propláchnout ve studené vodě a dát smažit na pánev, potom osolit, pokapat sojovou omáčkou a toť vše.

Co myslíte? Jak nudle připravujete Vy?

Předem díky za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.01.14 15:01

nevim odkud ste,ale treba v praze v holesovicky trznici sou stanky kde maj omacky a primo nudle na smazeni,vcetne bambusovych vyhonku,cinskych hub-chutnaj trochu jako namocenej mech aj ingredience. at se vam dari. jo a zkuste ULOZTO.CZ sou tam ke stazeni cele knizky receptu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.01.14 15:02

rozhodně se netěš že budou špagety chutnat jako nudle ...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.01.14 15:56

No s tema spagetama to asi nebude uplne ono, ale zkuste priste pouzit ty nudle slisovane co se prodavaji jako polevka. Uvarte je podle navodu a scedte a pokapnete olejem aby se na sebe neslepily.

Predem si pripravte v misce jednoduchou zalivku, treba trosku sojovky, trosku ryzoveho octu, lzicku sezamoveho oleje, lzicku cerstveho zazvoru, jeden nasekany cesnek, lzicku cerstveho zazvoru a jednu lzici skrobu.

Potom na panvi rozpalte trosku oleje a dejte jakoukoliv zeleninu treba zacnete cibuli, papriky, zampiony, brokolice, a az se trosku osmazi tak 4 minuty tak je dejte do misky, potom na panev muzete dat na kostky kure nebo jine maso a az se osmazi zalijte zalivkou, nechte trosku vysmazit, pridat nudle, osmazenou zeleninu a kdyz nemate maso tak tam klepnete vajicko.

Na konec posypte nakrajenou zelenou cibulkou.

Zkuste experimentovat, fantazie se meze nekladou. Doporucuji ten sezamovy olej, ten dela tu asijskou chut.

Od: jirkababica
Datum: 18.01.14 16:03

Právě že z těch slisovaných nudlí to dělám často, ale ty z pandy se mi zdají lepší.

Od: ivik®
Datum: 18.01.14 17:07

Nechci Vás strašit,ale četla jsem o těch lisovaných nudlích,co se nechávají nabobtnat ve vodě,že obsahují veliké procento parafínu,který naše tělo zpracovává ještě asi 3-4 dny po snězení,tak nevím.Je spousta nekvalitních potravin,tohle asi nebude taky nic moc...

Od: zabu
Datum: 18.01.14 19:21

Nudle je potřeba ty jejich slisované, NE instantní, ale ty na vaření, NE bílé rýžové, ale ty žluté trochu širší. Uvařit, ale pozor vypnout v čas a nechat dojít. nesmíte je rozvařit. Pak nejdou smažit. Já vařím cca 10min. Mezitím si uděláte nálev. 20% sojová omáčka, já dávám worcestr-cca 10%, ale ten oni do toho asi nedávají, 60 % ústřicová omáčka - nekupujte Tao-Tao, kterou mají obchodáky, nestojí za nic. Kupte někde ve vietnamské tržnici. No a 30% balsamicového octa.
Když budete mít nudle uvařené a okapané, tak na pánev, nasucho a podlít nálevem podle chuti, míchat a smažit.

Od: vladko
Datum: 18.01.14 20:04

Na olivovém oleji osmažím nudličky masa, nastrouhanou mrkem, pórek, když je maso měkké přidám uvařené, nebo jen napařené čínské nudle. Ochutim sójovkou, bazalkou,solí, pepřem, ještě chvíli to vše osmahnu, promíchám a hotovka. )

Od: zeta
Datum: 24.01.14 17:13

já čínské nudle dělám tak,že koupím to širší balení těch žlutých lisovaných nudlí,dám je uvařit zhruba 3 minuty,scedím.Na pánvi si na trošce oleje osmahnu nastrouhanou mrkvev a čínské zelí na nudličky,ale jen krátce,aby zelenina zůstala křupavá,pak dám zeleninu stranou a na té samé pánvi osmahnu kousky kuřecího masa,osolím,opepřím a přidám sojovku,pak když je maso hotové přidám nudle a zeleninu,přidám lžičku cukru a smažím.Cukr zkaramelizuje a přidám ještě sojovku případně sůl...a všichni se můžou užrat :)

Od: cuca®
Datum: 24.01.14 21:03

Nudle VIMIXA 500g za 30kc.pisou ze je to psenice a kurkuma.Ano, doprucuji i na jemno nakrajenou cibuli, a kdyz tu vsechnu zeleninu osmazim, prihodim ty nudle na to tu sojovku, staci i magi, a taky lehce opecu, maso tedy delam zvlast ale jinak to je podobne a mnam, nevim odkud jste ale pokud jste z mensiho mesta kde maji potraviny vietnamci, nudle maji oni, uz i v jednote jsem je videla, ale ne ty bile hnusne co jsou v tech jejich instantnich polevkach

Od: micki
Datum: 05.08.14 17:02

Píšou pšeničné :D :D :Dani nevíte co jíte.Trávíte to 4 dny humáč :D

Datum: 24.01.14 22:32

Zkuste ty kvalitní špagety po uvaření obalit ve škrobu Gustin a pak na oleji opražit do růžova, pak dát do misky, osolit, někdy přidám nadrcený česnek a jsem schopná to sníst dřív než se mi orestují kuřecí nudličky a zelenina.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.