Bolest hlavy po odbarvení nepřestává :(

Od: Datum: 19.01.14 15:13 odpovědí: 3 změna: 20.01.14 14:37

1) V pátek podvečer jsem si odbarvovala hlavu ,žádné strupy nemám . Měla jsem červené fleky ,které zmizly. To mám ,ale vždy u všech barev. Koncem barvení se mi začala motat hlava a poté bolet . Tak jsem to šla smýt . jneže hlava mě bolela i po vyfénování a smytí . Vymývala jsem dlouho a pak ještě šamponovala 2x. Včera jsem to šla vymýt ještě jednou. Bolí mě stále hlava a mám v ní nějaký tlak ,hlavně když se ohnu , tak to bolí jakobych tam měla střep. Nateklá v obličeji nejsem. Svědí mě krk a dole po stranách obličeje. V noci mě pálilo něco na ruce a pak na noze . Pálí mě za ušima,přitom je to smyté tolikrát .Dnes už mě tolik hlava nebolí ,ale bolí méně. Ale stejně je mi nějak divně. přemýšlal jsem jestli jít na pohotovost ,ale nemám s tím dobré zkušenosti ,máme velmi mizernou pohotovost. večer by mě přítel měl přinést zodac tak si ho vezmu na noc a uvidí se ráno ,to už bych šla k normálnímu doktorovi. Nikdy se mi tohle nestalo po odbarvení ,tak nechápu co se to stalo a proč.

2) Problém druhý je ,že jsme si vůbec nepomohla odrost za 6 měsíců ,to jsem si mohla nechat svůj ,te´d tam mám rezavé efekty ,potřebuje to vzít vždy 2x a pak je to dobré ,ale znovu to vzít nemohu když mi to nedělá dobře ,tak co?tím? Vypadám jak blázen ,půl hlavy narezlé a půl blonďaté ,potřebovala bych to ještě jednou stáhnout ,co s tím mám tedy dělat? Takhle na ulici nemohu,co tam mám tedy dát když toto nesnesu.?A v jiných barvách je to samé svinstvo. Potřebovala bych alelespoň na vršek něco hodit aby to stáhlo. Pak už to barvit nebudu ,teď když to nechám budu mít třibarevnou hlavu když mi to odroste .A to fakt nechci. Poraďte prosím ,nevím si rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.01.14 15:27
avatar

Zdravím, za prvné bych si zašla za doktorem, můžete mít silnou alergickou reakci. Alergie se neustále mění, takže nebuďte překvapená, když za měsíc budete alergická na něco, co jste do dneška normálně používala. U barvení hlavy není výjimkou ani anafylaktický šok.

A za druhé, na hlavu šátek a fofrem do nejbližšího kadeřnictví, kde Vám odbornice pomohou. Domácími prostředky a dalšími naslepo kupovanými barvami to můžete ještě víc zhoršit.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: wamp®
Datum: 19.01.14 15:28
avatar

AhojZajeď si každopádně na pohotovost,s chemikáliemi si není radno zahrávat,zvláště,pokud máš na ně alergii.Toto je tvůj příspěvek? http://www.omlazeni.cz/bolest-hlavy-po-54-485646-0.html Tam ti také radí lékaře...Jinak,barvit a ne odbarvovat,a když,tak u kadeřníka,jen ti vědí jak na to *hej* A zde jsou barvy pro alergiky,to bude tvůj případ : http://www.proalergiky.cz/eshop/alergie-na-barvu-na-vlasy

Ohodnoceno: 0x
 
Od: adeliana
Datum: 20.01.14 14:37

Tak jsem nakonec musela na pohotovost ,protože mě bylo čím dál víc divněji od hrudníku na kolaps ,zčervenala jsem jak a začalo mi bít srdce jak o závod. Musela jsem si lehnout a otevřít okna. Na pohotovosti se tomu mladá lékařska divila a řekla že si nemyslí že to mám z barvy. udělala ekg , srdce mi bylo v klidovém stavu dost , sinusová tachykardie . Dostala jsem zyrtec na alergii a lexaurin. Udělli odběr krve a toť vše. ještě ´teď jsem oblblá po tom lexaurinu ,příjdu si jak opilá a unavená. Koupila jsem si zodac tak snad to pomůže. Je to po něm tom lepší.Akorát únava a ospalost po něm je také. Takové problémy opravdu běžně nemám ,takže s barvením je nejspíš konec.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.