Červená barva na vlasy

Od: Datum: 16.01.14 16:56 odpovědí: 4 změna: 16.01.14 23:53

Dobrý den, už dloouho uvařuji o tom, že bych si nabarvila na červeno nějaké proužky. Nikdy jsem si ovšem barcu nebarvila, takže s tím nemám žádné zkušenosti. Jakou byste mi doporučili značku? Chytne mi to i na tmavé vlasy? Jak dlouho to zhruba vydrží? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.01.14 17:10
avatar

Dobrý den, intenzivně červená od Palette chytá dobře i tmavé vlasy. Jinak bych vlasy nejdříve odbarvila, např. Palette E20 a poté obarvila na červeno, třeba Palette DeLuxe 678. Nebo pokud chcete něco jó extra, můžete použít Manic Panic Vampires Kiss Classic, je dražší, ale skvělá:)

doplněno 16.01.14 17:15:

Barvím takhle holkám vlasy už pěkně dlouho a nic na tom není, přece jen, jsou to jen vlasy a popřípadě vždy se to dá napravit:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 16.01.14 17:12
avatar

Barunko:My nejsme ani alchymisté ani kadeřníci:-DDoporučuji ti,aby jsi zašla k odborníkům,jinak to asi nedopadne.Navíc,oni mají speciální barvy,které se podstatně kvalitnější než ty kupované.

doplněno 16.01.14 19:10:

Příspěvek viz výše:"Jsou to jenom vlasy."*bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.01.14 22:56
avatar

Hodně záleží na tom, čemu říkáte červená. Jestli jen nějaký nádech, nebo pořádnou sytě ohnivou červenou. To první se barví rovnou, před tím druhým je třeba patřičné prameny hodně zesvětlit. Ne každému to jde a většinou se to musí na několikrát. Sama červená je navíc pěkná mrcha a sytá dlouho nevydrží. Já to třeba ve finále vzdala a mám pár pramínků na sponkách :-D Ale s trochou snahy a pokud vám to vlasy dovolí... vypadá to pěkně Jestli jste si vlasy nikdy nebarvila, stálo by za to uvažovat o heně. Výsledky jsou velmi pěkné a je to rozhodně zdravější. A větší psina, protože nikdy předem nevíte, jak to vyjde... :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.01.14 23:53
avatar

Proč zrovna tak nepřirozenou barvu? Nestačil by světlejší melír? S červenou nebo třeba zelenou, modrou barvou na hlavě budeš vypadat jako "feťačka", v lepším případě jako povrchní a "psychicky nevyrovnaná osobnost" bez vkusu. Filozoficky vzato, snažit se vybočovat z řady vzhledem, to je povrchní a krátkodobé a snad proto tak vyhledávané v dnešní době. Lepší je vybočovat z řady schopnostmi. To je ale bohužel ta složitější a pracnejší cesta.

Ale k otázce - doporučuji použít nějaký akrylát, bude fungovat po zaschnutí i jako tužidlo :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.