Jak se opalit na ples?

Od: Datum: 14.01.14 22:01 odpovědí: 8 změna: 15.01.14 06:58
Ahoj,
Za 10dní jdu na ples a mam bílou pleť a kůži. Do solaria nechci a nástřik je drahý. Nemáte nějaké rady?
Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: laik
Datum: 14.01.14 22:03
Samoopalovaci krem?

Co je spatneho na tvoji hezke bile kuzi?

Ohodnoceno: 0x

Od: laik
Datum: 14.01.14 22:20
Google vysledky

Od: fisa*
Datum: 14.01.14 22:04

Vzhledem k tomu jaká je zima se stačí opálit venku :D Jinak existují i lampy na opalování, které jdou koupit v skoro všech elektrech snad. :)

Datum: 14.01.14 22:09

Sehnat last minute zájezd a jet někam za teplem :D Jen nevím, zda se stihnete vrátit a nástřik nebude levnější.

Od: host
Datum: 14.01.14 22:13

Nádherně bílá pleť je také krásná. Proč se opalovat v zimě, jen kvůli dojmu, že jste právě přijela z Egypta nebo z Alp. Když budou všechny opálené (možná) tak budete jiná.

Datum: 14.01.14 22:24
Nakonec je stejne vždycky nejhezčí přirozená krása. Stačí se hezky obléci, učesat, klidně se i nechat profesionálně nalíčit, ale decentně a je to. ;)
Žádné domácí pokusy se samoopalovacími krémy rozhodně nedoporučuji. Může to nadělat více škody než užitku. Už jsem viděla holky flekaté a jedna spolužačka přišla do školy jako černoška a druhá měla na tváři vidět obtisk polštáře ;)

Od: hop®
Datum: 14.01.14 22:29

Nejlevnjější je natřít se naftou, kůže zhnědne. Ale osobně bych radši obdivoval přirozenou bílou krásu, než umělou Romku nebo černošku...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.01.14 06:58

Zůstaňte, jaká jste. V zimě je většina bělochů bělejších, to je logické. Tak co s tím naděláte. Zvláště, jestli jste světlejší typ, mohla byste v "opálení" vypadat dost tvrdě.

Vzpomínám na své mládí. Opaluji se celkem dobře, ale měla jsem potíže s nohama, ty byly pořád bílé. Tak jsem si koupila polský krém "samoopalajczy" a natřela jsem si tím nohy. Na noc. Ráno jsem je měla celé pruhované /nepravidelné rozetření krému/ a vypadalo to, jako bych se právě počůrala. A jako trest jsem s tím musela pár dní chodit, než se to odrbalo.

Takže experiment raději nezkoušet a užijte si ples taková, jaká jste. Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.