Fulfix na vlasy - cena

Od: Datum: 13.01.14 12:38 odpovědí: 8 změna: 08.06.14 22:12

Nevíte někdo jaká je cena přípravku proti padání vlasů pod názvem Fulfix? Díky za odpověď !

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.14 15:34

Zde jsem našla zmíňku o tom, že cca 700,- Kč.:

http://www.yourbetterhair.com/cz2JhrTEw/

Ohodnoceno: 2x

Od: m
Datum: 16.01.14 13:32

Cena je 940kč myslím včetně pošty, jen na to číslo se nikdo nedovolá a vzhledem ke komentářům to je fake...

Ohodnoceno: 0x

Od: ferro
Datum: 20.01.14 17:28

Připadá mi to jako velký podvod A vše tomu nasvědšuje

Od: jt*
Datum: 03.04.14 11:59

já se dovolal..teď sem to zkusil..a hned sem se dovolal, stojí to 940,- ale nevim, stli do toho jít nebo ne :D

Od: willik
Datum: 22.02.14 15:58

Přípravek jsem si objednal 13.1. a po několika urgencích mi nic nepřišlo.Od pondělí 17.2. mi už přišla 3x gratulace k úžasným výsledkům a doporučení, abych nezapomněl objednat další. 2x jsem jim odepsal, že není k čemu gratlovat a včera mi přišla třetí gratulace. Jsem z toho jelen, H

Od: vladkareg
Datum: 17.03.14 16:41

Vy, co vám nic nepřišlo buťte rádi, že jste nepřišli o peníze! Já jsem objednala 3 lahvičky a 2 mám spotřebované cca za 2 měsíce a výsledek žádný! Vlasy stále při mytí padají, mám je prořídlé a to dělám i ty babské rady jako: mýt ve vlažné vodě, nedrhnout ručníkem, nevysoušet fénem, pročesávat jen prstama... Kdyby někdo měl tip, jak od nich získat peníze naspět ozvěte se prosím... email: VladkaReg@seznam.cz děkuj

Od: ada*
Datum: 25.02.14 15:59

Vzhledem k falešným komentářům na stránce http://www.yourbetterhair.com/cz2JhrTEw/, kde je nasekáno na oko pár chyb, bych šacoval, že to je fake. Škoda, že všechny "zaručeně spolehlivé" výrobky jsou na tom takhle.

Od: ceidy
Datum: 08.06.14 22:12

Věřím,že máte pravdu. Klikala jsem na těch strankách na jména a jelikož je to z Facebooku tak by se měli otevřít.Ale nic. Jsou jen jejich falešné komentáře,aby nalákali lidi. Raději si koupím něco v lékarně a vím že to je ověřené. Ještě bych z toho jejich přípravku byla úplně plešata a hádejte se snima potom o odškodné.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.