Návrat k přítelkyni

Od: Datum: 11.01.14 17:01 odpovědí: 11 změna: 11.01.14 18:15

Po asi 7-mi letém hlubokém vztahu s přítelkyní /je nám cca něco málo po 50/ mě tato odhalila mou nevěru. Ihned proto radikálně ukončila vztah se mnou. Nyní, asi po 4 měsících zjišťuji, že mě velmi chybí, stále po ní toužím a nejsem schopen se na nic soustředit. Dvakrát jsem ji v této věci kontaktoval, nicméně nechce o mně ani slyšet a už se ji nemám ozývat.Já teď dost trpím a naprosto nevím, jak dál. Je pro mně velmi silnou osobností, naše láska byla hluboká, i když pravda, v poslední době už to občas neklapalo. Velmi se tím ponižuji, že ji oslovuji, ale již nevím, co mám dělat. Poradíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: liwilterhage*
Datum: 11.01.14 17:06

Pokud vaše láska byla tak hluboká, jak jste ji mohl být nevěrný?

Ohodnoceno: 3x
 
Od: kami95
Datum: 11.01.14 17:07

A uvědomoval jste si, že je pro vás osobností a že ji tak milujete i jak jste ležel na té jiné? Jinak se paní vůbec nedivím, na stará kolena se s takovýmto chlapem nervovat nechce a ani nemůže..víte, kolik je z trápení nemocí? Udělala velmi silný krok a je velmi silná, že to dokázala..nechte ji být, zaslouží si to po tom, že se na vás dokázala vykašlat..Zaslouží si klid, a být jí, taky se vám neozvu..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.14 17:08
avatar

Zdravím, pro někoho je nevěra věc, která se nedá přejít a odpustit. Pokud se Vaše expartnerka rozhodla ihned vztah ukončit a nepřeje si, abyste ji kontaktoval, tak to prostě respektujte. Nic jiného se dělat nedá. Evidetně nemá zájem o Vaše omluvy, ani "ponižování", jak to nazýváte. Kdyby měla, jistě by se za ty měsíce ozvala buď sama, nebo by aspoň na omluvy kladně reagovala. Taky by Vám nebylo příjemné, kdyby Vás kontaktoval člověk, kterému jste jasně řekl, že si kontakt nepřejete.

Můžete se pouze poučit ze své chyby a pokusit se nést její následky.

doplněno 11.01.14 17:11:

Jezevec - na to "přijde, věř mi" bych nesázela. Nehledě na dnešní zvrácenou dobu, kdy je nevěra málem posvěcená a všichni důležitě žvaní, jak to bez ní vlastně nejde, se občas najdou takto silné osobnosti, pro které je nevěra konec vztahu a tečka. Nevím, proč by paní měla přilézt za tím, kdo ji podrazil, kdyby chtěla, tak už přišla.

Každá ženská totiž není tak blbá, že odpustí chlapovi cokoli, protože "co když zůstanu sama".

Ohodnoceno: 5x
 
Od: jezevecmoudry
Datum: 11.01.14 17:16

Ale každá ženská to aspoň zkusí, aby chlapa viděla na kolenou...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jezevecmoudry
Datum: 11.01.14 17:08

Já to řeknu možná krutě, ale pravdivě. Netřeba si kupovat krávu, pokud se chci občas napít mléka. Prostě je blbý, že na to přišla, sedm let je samozřejmě dlouhá doba, ale... Nechal bych to trochu vychladnout. Čím víc se budeš ponižovat, tím větší převahu ona získá a tím spíš se k tobě nevrátí, protože jí ukážeš svoji slabost a závislost na ní. A toho ženy rády zneužívají. Moje rada proto zní : Nic se nejí tak horký, jak se to navaří. Nceh ji vychladnout a pár dní nereaguj na její telefonáty ani SMS (pokud k nim dochází). Přijde, věř mi. Ona si musí být dobře vědoma toho, že v tomhle věku na ni nečeká lavička náhradníků. Ale zároveň vidí, že ty si náhradu opatřit dokážeš...

DRŽÍM PALCE A HLAVU VZHŮRU !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavko
Datum: 11.01.14 17:24

Tak tot se mě líbí, díky.. T mě posílilo.

Od: jezevecmoudry
Datum: 11.01.14 17:37

Tak to jsem rád...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.14 17:09
avatar

Ženská, která to ihned skončila a pak vás ještě dvakrát odmítla si to už nerozmyslí. A čím víc ji budete brát útokem, tím víc ji v tom utvrzujete. Nezbývá než se s tím smířit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 11.01.14 17:16
Že vás to ponizuje? A víte jak jste ponizil vy ji? Prostě jste to podelal tak teď neste následky.
Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 11.01.14 17:16

Hledejte jinde - myslím, že Vám dala pevně najevo jak to je a co si myslí o vztahu s Vámi.

Vy teskníte ,ach asi už Vás ta bokovka nechce co? Zachovala bych se stejně - taky bych Vás nechtěla zpět.. To už pak je lepší zůstat sama, než se vracet k někomu takovému.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 11.01.14 18:15
avatar

Promiňte, ale píšete, že se ponižujete, když ji oslovujete - to že jste ponižoval svým podváděním vy ji, to je málo?

Alespoň byste si to mohl uvědomit, potom pro vás možná nějaká šance bude.

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.