Vztah na dálku...? dojíždění za prací

Od: Datum: 04.01.14 14:01 odpovědí: 11 změna: 08.01.14 23:58

Ahoj, chtěla bych se Vás zeptat na názor... poznala jsem super chlapa... který pracuje v Praze... bohužel ode mě hodka cesty... Uvazuji nad tim, ze se dáme dohromady, oba moc chceme.. ale zaroven se bojim cestovani...mám dobrou práci a chtela bych vlastne zustat ve svém kraji, kde mám rodinu atd.. nechtěla bych měnit... Kdyby on se nastehoval ke mně... musel by dojizdet do práce do Prahy hodka cesty, plus přes celou Prahu... Nevím, je mi to blbý, aby denně takhle musel dojizdet...ale jinak by to udelat neslo..Vlastne nevim, proc to sem píšu... spíš bych chtěla znát názor, nebo podpořit.. zda se to vyplatí nebo ne... :))


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: au1
Datum: 04.01.14 14:03

co takhle na půli cesty? oba to budete mít do práce 30 minut :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.14 14:09
avatar

Jo děvče, pro lásku je třeba občas něco obětovat. Nic není zadarmo. Je-li to tak vážné a opravdu ho milujete, tak se za ním jednoduše odstěhujte do Prahy. Domů to budete mít jen hodinu cesty, můžete si tam z Prahy zajet kdykoliv se vám zasteskne. Tak bych to viděl já. Protože předpokládám, že takovou práci jako má váš přítel v Praze ve vašem stávajícím bydlišti asi těžo sežene.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: zzz®
Datum: 04.01.14 14:10

Zdravím ;)

.. Popřemýšlej nad tím ještě, zda by nešel udělat nějaký kompromis. Každopádně si myslím, že za zkoušku nic nedáš. Pokud se mají dva rádi, tak si tu cestu k sobě vždycky najdou :)

Takže přeji hodně štěstí do budoucna a ozvi se, jak to pokračuje :) s pozdravem zzz.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kami95
Datum: 04.01.14 14:17

Nemůžeš být na svůj kraj tak fixovaná..kdybys ho opravdu chtěla, tak za ním jdeš..nebo se odtěhujete oba na půl cesty..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.14 14:30
avatar

musite se domluvit jinak to nepujde , bud se jeden obetuje , nebo napul cesty , nebo nic. Jinak to nejde , ono kazdy den byt 2 hodiny v dopravnim prostredku neni jen tak.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.01.14 16:48
avatar

Měla jsem přítele, který bydlel také hodiny cesty ode mě a vydrželo nám to 2 roky, myslím, že to není takový problém, když člověk je tolerantní a obětavý. :)

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 05.01.14 08:09
avatar

Proč by pánovi vadilo hodinu dojíždět do Prahy? Pokud tam má dobrou práci, byla by škoda ji skončit.

Známých dcera bydlí v Pardubicích, denně jezdí vlakem do práce do Prahy. Je to asi 100 km. Vyprávěla, jak se tomu v práci smály. Kolegně z Prahy počítaly, kolik zastávek to mají do práce a vycházela jim samá velká čísla. Známá povídá: Já to mám jen druhou zastávku: nejdřív Kolín a pak už Libeň.

Pokud má takovouhle pěknou možnost spojení /rychlíkem/, ať to zkusí. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.14 13:14
avatar

Přítel bydlí 130km daleko, busem s přestupem je to před dvě hodiny, a počítám s tím, že se sem jednou postěhuji (nejspíš).

Má tu frimu, tu opustit nemůže, a už to zvládáme 4 roky. Je to někdy dost náročné, ale přece kvůli tomu nenechám skvělého chlapa:).

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 05.01.14 13:19
avatar

Jo, moc nás není.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kaachorra*
Datum: 06.01.14 10:08

Díky moooc! Docela jste mě potěšili..:)) Taky si myslím, ... tady u nás takového chlapa nenajdu a tohle je jediná možnost. Já jsem v tomhle taková bábovka, přestěhovat se jinam a čelit změnám...Bojím se že práci nenajdu... a dojizdet z Prahy za svou praci do maleho vzdaleneho mesta, kde zacinam pracovat od 5 hodin, to bych nedala...musela bych vstavat min ve 3. No uvidíme, jak to dopadne... Děkuji za Vaše ohlasy :)

Od: krizovka80*
Datum: 08.01.14 23:58

No jeden z vás se bude muset rozhoupat, to je jasné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.