Učitel a já - co mám dělat?

Od: Datum: 03.01.14 20:30 odpovědí: 20 změna: 06.01.14 14:47

Ahoj, je mi 22 let a dodělávám si nástavbu. Máme ve škole jednoho učitele se kterým se vzájemně popichujeme, laškujeme, když nám něco diktuje zvednu hlavu, podíváme se na sebe a usmějeme se, když jsme někde sami tak mě i pohladí, když mě něco trápí, nebo si jen tak povídáme, no a někdy mě plácne i přes zadeček, nebo když jdu kolem něj někde tak na mě mrkne a usměje se(je to milé). Jako muž mi je velice sympatický, je milí a pozorný, akorát já mám v hlavě myšlenku nesmíš je to tvůj učitel. :)

Přijdu si jak nějaká puberťačka, co s ním mám dělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.14 20:41
avatar

Jste dospělí lidé, takže mimo školu není problém. A kolik mu asi je?

Ohodnoceno: 2x
 
Od: prazanda
Datum: 03.01.14 20:44

Je mu 47, takže by to většině lidí asi vadilo. :( Jinak je svobodný.

Datum: 03.01.14 20:59
avatar

Je to na úrovni lehkého flirtu, budiž. Ale podle mého názoru byste si pro vážnou známost měla najít někoho k sobě věkem přiměřenějšího.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 03.01.14 20:46

Víte kolik takových "žaček" plácne přes zadek? Mraky ... pusťte jej z hlavy.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 03.01.14 21:04
avatar

Já myslím, že ve vašem věku se nějakého vztahu nemusíte bát. Jste už přeci dospělý lidé. :)

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 03.01.14 22:20
avatar

Hmm tak do toho nechoďte. Taky bych bral takovou mladici. To je mužská přirozenost balit zajíčky. To nemá s láskou co dělat. Najděte si maldého co na vás bude koukat jako na svatý obrázek a ne starého strejce co si chce jen užít s kolouškem. Sorry.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: prazanda
Datum: 03.01.14 22:41

Tenhle na mě taky kouká jak na svatý obrázek už rok a půl :D :D :D

Je jinný než mladí kluci, které jsem měla. On mě bere takovou jaká jsem, chová jako pan elegán a to se mi na něm líbí.

Kluci mého věku si většinou chtěli pouze užít a to bylo vše, teda alespoň co jsem doposud potkala. :(

Takže to o věku opravdu není!

Datum: 03.01.14 23:01

Nenechte se odradit. Pokud jsou sympatie vzájemné, tak to klidně zkuste. Existuje spousta spokojených vztahů s větším věkovým rozdílem.

Jen si musíte ujasnit co od toho očekáváte a uvědomit si všechna pro a proti.

A co se týká toho, že jste jeho studentka... Pokud do toho půjdete, tak se dohodněte, že Vaše vztahy nesmí nijak ovlivnit jeho práci jako učitele a Vaši práci jako studentky = fyzické projevy si nechte mimo školní půdu a nepožadujte ani neočekávejte úlevy ve studijních požadavcích. Jak už psal někdo přede mnou, jste dospělí, takže by to neměl být problém.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: prazanda
Datum: 03.01.14 23:25

Určitě se nenechám odradit. A co se týče studijních požadavků, tak žádné úlevy nemám, je na mě přísnější než na ostatní. Takže žádná protekce tu není. :D

A sympatie jsou určitě vzájemné. A co se týče fyzických projevů, tak to by jsem před celou školou neukazovala a ani bych to veřejně neoznamovala, nechci mu ve škole zadělat na průser a ani sama sobě. Prostě se tam chováme jako žák a učitel.

To laškování a doteky si necháváme, až na konec vyučování, když jsme sami ve třídě (ale i to je riskantní), nebo když jdu za ním do druhé práce, či jsme prostě venku.

Takže uvidíme co se z toho vyvine dál.

Datum: 03.01.14 23:47
avatar

Podle mne se z toho nevyvine nic.. Sympatie jsou vzájemné? Kolik děvčat tak asi plácá po zadku, mrká na ně atd...? Já vím, každá si myslí, že je ta jediná..Nechci být zlá, ale i tak je třeba se na to dívat...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hm®
Datum: 03.01.14 23:09
avatar

Podle mě by bylo nejlepší zůstat nanejvýš u tohoto milého laškování.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.14 07:22
avatar

Některý pan učitel je pěkný kujón. Každé září mu přinese plno nového materiálu, se kterým se dá laškovat a plácat a mrkat a...Tak proč by se ženil? Některé žákyňky před ním samy ochotně ukazují své půvaby a lákají ho úsměvem Madony...*smich*

Je to už starý vyskákaný chocholouš, který zažil nesčetně románků se svými žačkami. Vždyť která by si chtěla znepřátelit svého kantora? Tak děvčata drží, jak hluchý vrata a ještě to považují za určité vyznamenání. Připomíná mi to předválečné filmy pro pamětníky.

Nezlobte se nevěřím, že je Vám 22 let. Už i kvůli té nepěkné hrubce, kterou by dívka na nástavbě udělat neměla. Tipovala bych Vás na 16 leté house, /nechci a nemohu napsat: husu/, které dosud o životě mnoho neví.

Na pana učitele se vykašlete, ať si plácá jiné, lepší už nebude. Víte, co jich takový starý krokodýl poplácal před Vámi? Bylo by mi tapné být hračkou v rukách někoho takového.

Raději kloudně dostudujte i bez jeho projevů náklonnosti a najděte si chlapce přiměřeného věku. Bude to pro Vás určitě lepší. Jaga.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 04.01.14 07:45
avatar

Když se ptáte takhle, tak vám odpovím, ať přestanete koketovat. Pokukovat, usmívat se, provokovat. Nechejte si tohle všechno na konec školy. Pak zjistěte, jestli se mu nemotáte do manželství s dětmi nebo do dlouhodobého vztahu a pak můžete pomrkávat o 106.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: naoko
Datum: 04.01.14 12:22

Vaše tázka zní: Co s ním mám dělat? To je chybná úvaha. Ptejte se, co máte dělat se sebou. Vy totiž potřebujete dospět. Uvažujete na úrovni 15leté holky.

Ale připustím, že je vám tedy 22. Pan učitel je tedy svobodný, pozorný, sympatický gentleman , a s největší pravděpodobností čekal do svých 47 na vás . Je prakticky nezkušený a chová se spontánně, jeho srdíčko a jeho mysl je vámi okouzlena.

Buďte v klidu, ten nebude jako ti mladí hoši, co si chtějí s vámi jen užít. Ten to 3x za sebou nedá, nebude moc obtěžovat , příroda je neúprosná , prostata se brzy přihlásí. Je to čumáček, který krásně mrká, tajně posílá úsměvy , když na něj není vidět tak pohladí a plácne po prdelce. Prostě to má za ty léta zmáklý, co platí na puberťačky. A umí v tom chodit.

Jděte do toho, stejně jste už rozhodnutá. Každé zklamání člověka o něčem poučí, třeba to bude fungovat i u vás. Pan učitel by ale měl dbát i o vaše vzdělání . Tak mu navrhněte, že byste u něj v soukromí ráda brala kondice z českého pravopisu, neb je potřebujete. No a na závěr každé lekce se přesvědčíte v jaké kondici je on.


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.14 12:43
avatar

Je ti 22, jsi dospělá:) On si chce možná užít, možná to dopadne jinak, to nikdo neví. Nebudu tě ale odrazovat předčasně, protože mám dvě kamarádky, co se provdaly za své bývalé středoškolské profesory, sice ne o tolik starší, ale jsou spokojené a mají krásné zdravé děti.

Kdo řekne, že to nedopadne a jsi naivní, tak je zřejmě jasnovidec.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: neon®
Datum: 04.01.14 13:16
avatar

Co s ním máš dělat? A není spíš otázka, co by měl dělat on s tebou? Vzhledem k tomu, že je muž, že je starší, že je tvůj učitel, tak neměl by být on ten, který vůči tobě dělá nějaký jasný krok, pokud o tebe stojí? Něco víc než jen plácnout po zadečku a hezky se podívat? Nepřijde ti jako samozřejmost, že kdyby měl o tebe vážný zájem, myslel to s tebou velice zodpovědně a moc mu na tobě záleželo, tak by se asi už delší dobu užíral otázkou, kterou tu píšeš ty "co s ní mám dělat, jak jí to mám říct"? Pokud nic moc neřeší, tak není celkem evidentní, že jde jen tam, kam ho pustíš, co mu nabídneš, ale sám iniciativu a plán s tebou nemá? Mě přijde, že bere co dáváš. Že by bylo mnohem hezčí, kdyby ses mu fakt líbila, kdyby měl zájem na zodpovědném vztahu, tak by s tebou o tom mluvil, nabídl ti rande mimo školu, romantické večeře, seznamování apod. Co to je podle tebe za zájem, když tě vlastně nijak moc neřeší a ty musíš přemýšlet co vlastně s ním máš dělat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: miroslavnovotny*
Datum: 05.01.14 11:11

jednou mi známá řekla tys mě chtěl ale ja uý mam jineho .. predstav si na zemi leží tisícikoruna a ty ji nesebereš...? nevím někdo?no tak ...? at si říka kdo chce co chce .. dneska se za lasku neupaluje.. dělej a honem...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lendak*
Datum: 05.01.14 11:45

chlap přišel do let tak ho vzrušuje mladá dívka..: D..zcela běžný jev...pokud je ženatý o to víc se snaží jěště něco rychle užít ,než přijde prostata:xD(možná už přišla)...pokud je to starý mládenec,bez závazků a nevyřešených vztahů..tak do něj...láska nemá hranic...v opačném případě si s Tebou jen užije a pak se spokojeně vrátí do svých zaběhnutých kolejí k manželce...A bude samozřejmě hledat další povyražení,přesně to samé co měl s tebou...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.01.14 00:27
avatar

Já si nějak nedokážu představit, že by některý učitel takto profesně

i eticky selhal (plácání studentek po zadku do školy rozhodně nepatří).

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.01.14 14:47
avatar

Pan ucitel zapomina od ceho je placeny,takove chovani do skoly nepatri, pak ze to jsou odbornici ,malo placeni.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.