Pachy, větrání

Od: Datum: 29.12.13 14:02 odpovědí: 10 změna: 03.01.14 23:51
Dobrý den.Mám takový dotaz týkající se nevábnému odéru v kuchyni.V hrnci jsem vařil kuře no a to kuře na konci vypadalo tak jak by nemělo.Asi si umíte představit jak.No psát to sem nechci.Větrám asi 3dny a pořád je to cítit.Strašné! Poradíte my co a jak mám udělat, abych se zbavil toho odéru .? Předem děkuji :) Zdenda
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.12.13 14:48
To znám... Větrání je na prd... Osvěžovač pomůže jen na chvíli... :( Ze zkušenosti vím, že pach "přetluče" jen další a intenzívnější pach. Vonné tyčinky jsou pro začátek ideální. Pak další vaření (úspěšnější), praní...
Ohodnoceno: 2x

Od: kami95
Datum: 29.12.13 16:23

Převoňat nějakou starou hodně aromatickou voňavkou která to přebije a pak to vyvětrat..nic jiného mě nenapadá..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.12.13 16:31

To jste vařil kuře co se oškubáné hýbalo? Copak než jste ho dal do hrnce, nesmrdělo? Pokud je to jak píšete, pomůže vám vymalovat a vše pečlivě umýt, žádná voňavka.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.12.13 18:00

Přestěhovat se.

Datum: 29.12.13 18:35

Takhle jste vařil? http://ivapazderkova.svetu.cz…euveritelne-skvele-video.html :D

doplněno 01.01.14 08:34:

zabu - Iva Pazderková je úžasná. Málokterá herečka dovede ze sebe udělat tak šílenou blbku. Poklikejte na Jutubu, má tam pár videí, která stojí za shlédnutí. A všecka jsou na zasmání a obdiv. ;)

Datum: 29.12.13 18:42

Chuťovka.

Od: zabu
Datum: 31.12.13 23:23

Dík za bezva silvestrovské video. Takhle už jsem se TV dlouho nezasmál. Ten internet je přeci jen občas k něčemu dobrej.

Datum: 31.12.13 14:04

Nedávno jsem někde četla, že je dobré mít při vaření na sporáku i hrnec s nakrájeným citronem a přisypanou skořicí - nechat pomalu vařit. Nezkoušela jsem, ale věřím, že na tom něco bude ;) ! J*

Datum: 01.01.14 19:14

Od: martin1965*
Datum: 03.01.14 23:51

Možná poradím. Po Silvestru se u nás v hospodě linuly také všemožné pachy (hlavně teda cigaretový smrad). V rámci posilvestrovského úklidu jsme naimpregnovali dřevěnou podlahu na sále. A kupodivu vůně diavy to nějak vše přehlušila. Je to sice chemická vůně, ale všeobecně známá a tak nějak alespoň mě osobně nijak neruší. Tak myslím, že se dá doma diavou přeleštit něco dřevěného a mohlo by to alespoň trochu přerazit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.