Boj s akné vs Bioderma

Od: Datum: 26.12.13 11:39 odpovědí: 4 změna: 26.12.13 17:25

Dobrý den mám takový menší problém já totiž mám skoro po celé hubě Akné-(Jebáky-Uhry) a já si na to kupuji všelijaké mastičky,oleje..apod.. A vůbec mi nic na to nepomáhá :(( Tědkom nedávno sem si koupil takový Gel jmenuje se ti Bioderma a vůbec mi nepomáhá co s tím nevíte? Už jsem byl s tím u spoustu doktorek,na kožním a furt mi dávájí mastičky které vůbec nezabírají! Totiž v sobotu má přijet moje holčina a já chci vypadat trochu šlusně ) Poradťe m prosím děkuji a Nashledanou

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.12.13 11:40

nezkousel jsi vice vitaminu + tabletky zinek? me to pomohlo dost

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.12.13 14:00

jo, biodermu jsem zkoušela taky a taky mi nepomohla, přestože spousta lidí si v tom libuje a je to děsně drahý. Věř mi, že nic tak rychle nepomůže, ale dlouhodobě jo. Musíš hodně pít, hlavně vodu, žádný moc ochucený šťávy a ne moc cukru. Pak je jasný že ne moc tučnejch nebo smaženejch jídel, stejně tak je blbá čokoláda...

Datum: 26.12.13 15:03

Vyřad sladké, pij hodně čistí vody a používej na pupínky Acnecolor. Jednak zakryje jebáky a jednak je léčí. A docela se dovědčila Jarišova voda, potírat ráno a večer.

Od: katykaty*
Datum: 26.12.13 17:25

Ahoj já bych to doporučovala toto : http://pripravky-na-cisteni-p…onopna-micelarni-voda-200-ml/ dostala jsem to letos k Vánocům .

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.