Smazak netece - proc?

Od: Datum: 24.12.13 18:35 odpovědí: 19 změna: 25.12.13 13:23
Uz dvakrat jsem v Albertu koupila 30% eidam.Po osmazeni.ackoli je horky tak vubec netece...
Nevite proc?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 24.12.13 18:38

Dobrý den, mohu pouze spekulovat, že to bude jeho složením, resp. není to pravý eidam. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.12.13 18:39

Víme.

Protože nyní prodávaný Eidam 30% není sýr, ale nějaká chemická slátanina všeho možného, a se sýrem to nemá téměř nic společného.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.12.13 18:43
Pisou ze to je 30%eidam. Myslite.ze bch uspela s reklamaci.nebo nejakou stiznosti?
Datum: 24.12.13 18:44

Ne, neuspěla.

Co ale chtít po "sýru" za +/- 100,- Kč/Kg?

doplněno 24.12.13 18:46:

http://www.svet-potravin.cz/c…anek.aspx?id=2756&idreturn=-1

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.12.13 18:54

30% je málo... takový sýr se špatně rozpouští, protože má v sobě málo tuku - lepší je 45%...

Datum: 24.12.13 19:09
Vzdycky jsem kupovala 30% A vzdycky tekl. Cena za.kilo byla cxa145..
Jsem dost.vytocena.ze pisou eidam a pritom je to chem.sra..a
Datum: 24.12.13 19:34

Jak už zde bylo napsáno. Není to sýr, ale jakási směsice uhemovaná do bloku. A je to tam i napsáno. Sušina a 30 % tuku v té sušině. Správně by se to jmenovat "sýr" vůbec nemělo. Složení je mléko, sůl, a mléčné kultury a ovšem také barvivo. Je to nejhorší "sýrový" produkt na trhu. Už to nekupujte. Je to dost drahá sra.ka. Když ho jíte syrový, je to jako žvýkat ochucenou gumu. Já už dávno nekupuji. Přečetla jsem si složení a také jsem i viděla v televizi nějaký pořad, kdy byl tento sýr testován a od té doby si to pamatuji. Možná, že ten pultový je lepší, ale vůbec tomu nevěřím. Prostě Eidam ne.

Od: kami95
Datum: 24.12.13 19:38

Je to asi tím, kde jste ho koupila..myslím, že ani tak nejde o procenta ale o to, co ještě dál obsahuje..zkuste si koupit stejný odjinud a porovnat složení..

Od: uska®
Datum: 24.12.13 21:38

kami - to se vám povedl pěkný blábol. Že nejde o procenta tuku? hmmmm A to si paní má koupit ten samý sýr o ulici dál a porovnat. Už nepijte i když je dnes povoleno téměř cokoliv.

Datum: 25.12.13 00:06

Já se Kami zastanu. Mohla to sice vyjádřit lépe, ale v podstatě má pravdu.

Dávám sice přednost goudě nebo eidamu se 45 %, ale občas koupím eidam (30 %) u našeho řezníka (opravdu jen pár metrů od Alberta) a přestože má jen 30 % tuku v sušině, je výborný. Už jsem se prodavaček ptala, odkud jej berou, ale nevědí, to je starost majitele řeznictví.

Takže podle mne nemusí být příčina jenom v obsahu tuku v sušině. Záleží i na výrobci.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.12.13 13:21

Tak když paní píše, že si koupila jinde ten samý a byl v pohodě, a taky si koupila několikrát po sobě tento, tak čím to asi bude? Asi tím, jaké je ostatní složení..

Datum: 24.12.13 19:43
No a myslite.ze ze zakona se to muze? Podle meho laickeho nazoru se to nazyva spatne.cimz obchodnik klame lidi...
Slo by podat stiznost? Napada me nejaka potravinova inspekce.
Nelibi se mi tyto praktiky
Datum: 24.12.13 21:06

Tečení smaženého sýra není zrovna žádoucí vlastnost. Na stížnost vám řeknou, že u sýru na smažení proto vylepšili technologii, čili byste ještě měla být ráda, že kvůli tomu nezvedli cenu. *ee*

Datum: 24.12.13 21:31

Když chcete,aby Vám tekl,proč si nekoupíte Goudu?

Od: asdf*
Datum: 24.12.13 23:10

Nevím proč chcete, aby vám sýr tekl no ale budiž. Já jsem zkoumáním zjistil, že na smažák je nejlepší sýr, který má tvar salámu (už nevím název ani výrobce), je taky balený v červený fóolii. Většinou je k sehnání v malých obchůdcích.

Kde jsou ty časy, kdy v Lídlu ze začátku prodávali německé bloky sýra, v červené fólii a ten měl řádně silnou slupku. A ta chuť!

Datum: 24.12.13 23:31

Salámový eidam

Datum: 25.12.13 00:11
Chci aby tekl.protoze je to podle me pro syr.ktery je horky prirozene.Kdyz se to nedeje.tak me napada.ze asi neni neco v poradku.Takze nejde o to.aby mi zablemcal cely talir.ale o to.abych nejedla neco.co se syrem nema nic spolecneho.
30%kupuju proto.ze jako vegetarianka jsem ochutnala syru spousty a 30%mi vyhovuje chutove nejvic :-D
Datum: 25.12.13 13:23

Tak pak asi kupovat ho jinde, a ne v supermarketu..třeba jsou do něj přidané nějaké další látky, díky kterým to neteče či co?

Od: uska®
Datum: 25.12.13 09:11

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.