Cukroví - velikost plechu

Od: Datum: 16.12.13 09:34 odpovědí: 3 změna: 16.12.13 11:49

Zdravím, rozpočet na tento recept - http://www.toprecepty.cz/recept/6151-orechove-rezy-deda/ je určen na velký nebo malý plech? Myslím, že na velký, ale pro jistotu se ptám zde. Díky

doplněno 16.12.13 13:25:

Děkuji všem . Mám klasický plech od sporáku s vyšším okrajem zhruba 38x29 cm a 180 g mouky se mi zdá na tento plech dost málo. Nechci aby to byla jen nízká placka, ale zas aby to nebylo moc vysoké (když použiji pekáč na kačenu), nejspíš udělám kompromis pomocí pečícího papíru a velký plech tím zmenším, nebo větší dávku těsta.

Přeji vám krásný předvánoční čas.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 16.12.13 10:54

Dobrý den, já to tedy z toho rozpočtu nepoznám, ale pokud máte velký plech, tak ho asi můžete i použít. Jde hlavně o to, aby byl vymazaný, ale to víte. Jinak bych to asi ani moc neřešil - výsledek by měl být stejný. Zdravím!

doplněno 16.12.13 11:12:

strejc - jo jo, raději ten plech více hluboký, než více hloupý .

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.12.13 10:57

Podle váhy surovin je to na velký hlupší plech.

doplněno 16.12.13 10:59:

... hlubší... *hi*

Ohodnoceno: 2x

Od: babina*
Datum: 16.12.13 11:49

Jaký rozměr mají plechy?Já mám plechy různé velikosti.Děláváme s dcerou někdy podle stejných receptů,ona to má nízké,já nějaké řezy o něco vyšší a zdají se mi i lepší kvůli tomu,že nejsou nízké.Na větší plechy dělám z 1 a půl dávky.To množství mouky co je v receptu se mi zdá spíš na menší plech.Ale nevím jaké máte.Řezy dělávám na plech asi 28x35 nebo 24x30-plus minus cm plechu.Mám i větší co patřily ke sporáku a do nich dělám spíš buchty,štrudly.Zdravím a ať se povede

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.