Vitamíny GS Mamavit vs nevolnost

Od: Datum: 05.12.13 10:36 odpovědí: 2 změna: 05.12.13 11:04

Dobrý den,začala jsem užívat vitamíny GS Mamavit už mám jedno platičko za sebou a od té doby mě bolí žaludek(vím že mám ranní nevolnosti ) ale já nezvracím jen prostě mě bolí a když chci vstát zamotá se mi hlava,nemůžu to mít z těch vitamínů? :/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.12.13 10:56
avatar

Není nic snadnějšího, než to přestat jíst a přesvědčit se sama. Není to penicilím, abyste musela sníst celé balení.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.13 11:04

Aha takže to ted mám přestat jíst a tím pádem zjistím jestli je mi z toho zle nebo ne,v pondělí jdu na kontrolu tak se zeptám doktora co a jak,jinak děkuju

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.