Proč chci pracovat právě TAM?

Od: Datum: 20.11.12 11:01 odpovědí: 5 změna: 20.11.12 11:40

Jak by jste odpověděli na otázku:

Proč chci pracovat právě v H&M?

Děkuju za odpověď.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ladaadal*
Datum: 20.11.12 11:06

Ale my tam pracovat nechceme. To bys měla vědět ty, proč chceš zrovna tam. Hlavně jim neříkej, že zrovna nikde jinde nic lepšího není - to bys je asi moc neuklidnila. Vymysli něco jako: sleduju trendy, které HM podporuje a líbí se mi to. Při návštěvách je cítit dobrá atmosféra z personálu, ráda bych HM obohatila o moje zkušenosti, které jsem zjískala v dřívějším zaměstnání nebo ve škole...atd, atd...

Datum: 20.11.12 11:11

aniz by to musela byt pravda... :) Treba proto, ze se zajimam o modu a v HM se mi obleceni libi a sama tam rada nakupuji? :)

Datum: 20.11.12 11:12

Je tam volné místo .

Datum: 20.11.12 11:21

Co třeba takto: Ráda bych spolupracovala s firmou, která je úspěšná a vybudovala si dobré jméno. Její výrobky jsou mi bližší, než u jakékoliv konkurence, proto bych se ráda stala její součástí a podílela se na dalších úspěšných krocích.

Ohodnoceno: 3x

Od: ron*
Datum: 20.11.12 11:40

Jsem dlouholetá spokojená zákaznice firmy H&M. Vždy zde ráda nakupuji, proto bych chtěla být zaměstnancem této firmy, poznat ji i z jiné strany. Ráda bych přispěla k úspěšnosti této firmy.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.