Menstruace - je to normální?

Od: Datum: 30.11.13 18:20 odpovědí: 4 změna: 02.12.13 22:45

Je mi 15 let a svou první menstruaci jsem dostala před měsícem. Měla jsem ji 4 dny, potom jeden den ne a pak další den znovu, ale slabší. Pak jsem se toho konečně zbavila :D

V úterý večer to přišlo zase a dnes, v sobotu ráno, jsem měla vložku úplně čistou. Myslela jsem, že už to je v pohodě, ale někdy kolem poledne jsem měla zase v kalhotkách krev. Zase to trvalo 4 dny, takže předpokládám, že zítra už menstruaci mít nebudu a vážně doufám, že to takhle vyjde, protože v pondělí jedu na zájezd do Rakouska a nerada bych celý den jen hledala záchody :(

Chci se zeptat, je to vůbec normální? Mám z toho docela strach.

Moc děkuju za každou odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.11.13 18:23

Mamince nedůvěřuješ? Že ses s ní o tom neporadila?

Mít to 4 dny a pak nic a pak jen špinit (1 den) je OK. Doporučuji potom používat slipové vložky - ochrání tvé prádlo.

Ohodnoceno: 0x

Od: xixi*
Datum: 30.11.13 18:28

Menstruace může být cca dva roky nepravidelná, různě silná atak. Menstruace se musí ustálit a tělo rozjet hormonální cyklus. Raději buď připravená, že se může objevit dřív, zdržet se, přijít nečekaně atd. Ale to všechno bys měla probrat doma a ne na internetu.

Datum: 30.11.13 18:29

je to úplně normální, zvykneš si - čeká tě to každý měsíc... v pondělí si pro jistotu vem něco s sebou...

Od: sara111*
Datum: 02.12.13 22:45

Toto je uplne normalni, neboj :) Kazdy nema doma takove duverne zazami a nemuze se zeptat maminky, proto te naprosto chapu. Ja se take nemohla zeptat. Klidne pis sem a neboj se. Od toho je tady poradna. Radi ti pomuzem :)

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.