Krem na obličej na citlivou pokožku

Od: Datum: 29.11.13 20:52 odpovědí: 2 změna: 29.11.13 23:03

Dobrý de.Poradite mi nekdo nějaký kvalitní krem na obličej pro muže na citlivou pokožku.Byl jsem zvyklej na ajurvedskou kosmetiku,ale je to moc finančně náročný,tak jestli mate nekdo s nejakym kremem zkusenosti,dejte prosim vedet.Dekuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.13 22:54

Musela jsem kouknout do koupelny, manžel používá to co dostane, momentálně LANCOME MEN Hydrix Balm cca 800,-Kč a NIVEA Active Comfort - cenu netuším, víc jak 500,- to nebylo, byl to balíček pěna na holení + krém , nebo to co si sám koupí CIEN (za pár kaček z Lídlu) . V létě jsem dostala od dcery Sujatha- Ayurvédský hydratační krém, nevím zda je to stejné nebo podobné ale cena nebyla nijak vysoká.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.11.13 23:03

Už nejmíň 25 let používám na obličej modrou indulonu. Měla jsem velmi citlivou pleť a po jakémkoli krému se mi dělaly suché červené fleky. Modrá indulona je prostě úžasná.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.