Čínský zelný salát

Od: Datum: 29.11.13 11:38 odpovědí: 7 změna: 29.11.13 16:06

Ahoj všem,

nevíte někdo čirou náhodou jak udělat takovej ten klasickej čínskej zelnej salát, co dostanete vždycky jako pidi porci na okraj talíře, když si v čínský hospodě dáte oběd? Nemyslim klasickej čínskej zelnej salát s jidášovo uchem a chilli papričkama, ale jenom takový to najemno nakrájený zelí s mrkví ve sladkokyselým nálevu. Už jsem vyzkoušel milion postupů a prošel miliardu internetovejch stránek, ale nějak se nedaří... Oni prostě musí mít nějakej fígl!

Moc děkuju všem za jakejkoliv tip. Mějte kráááásnej víkend!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.13 12:15

Já sice nejsem žádný velký kuchař ale co tam přidat na konec trochu majonézy či tatarky a promíchat to ...? ...

Ohodnoceno: 0x

Od: jezevecvarny
Datum: 29.11.13 12:29

Tohle je úplně bez majonézy... :(

Od: wamp®
Datum: 29.11.13 12:58

Datum: 29.11.13 13:03

Pámbů ti to voplať... )

Ale běda jak bude taky hnusnej!

Datum: 29.11.13 13:04

Ale rozhodně to zkusím. Hned! A dám vědět!

TISÍCERÉ DÍKY !

Od: wamp®
Datum: 29.11.13 13:06

Rádo se stalo*hej*A Pán Bůh mně to již oplatil,na dětech:-D

doplněno 29.11.13 13:07:

Vědět určitě dej,jsem zvědavá,jaký jsi kulinář:-D

Datum: 29.11.13 16:06
Nevim co myslíš, u nás číňani salát s mrkví jako přílohu nedávají ale nemyslíš náhodou kim-či takový to jak v M.A.S.H. 4077 korejci zakopávali na dva měsíce do země? To by ti u nás asi v zemi tak dlouho nevydrželo. Tady je to samý zlatokop, tunelář a kabelokop

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.