Trpím chronickým přejídáním

Od: Datum: 25.11.13 19:38 odpovědí: 10 změna: 29.11.13 00:03

Ahoj všichni..

poslední dobou si začínám uvědomovat, že mám asi hodně velkej problém...Trpím chronickým přejídáním. Na posezení zvládnu jíst tolik jídla, že 3 lidi by z toho měli dost. Není problém pro mě sníst 6 krajíců chleba s něčím, na to 4 sušenky a za půl hodiny jím znova...A to pořád dokola. Za celej den jsem toho schopná spořádat tolik, jako někdo za týden. Pořád v kuse jím, pořád myslím na jídlo a na to kdy budu zase jíst. Mám nepřetržitě chuť jíst. Je to strašný...Nikdy jsem nebyla nijak tlustá, ale ani hubená a jídlo mám ráda od dětství, ale poslední dobou je to extrém...Pořád bych jen jedla a jím...Uplně si představuju, jak mám okolo sebe kopy jídla a jen se cpu...:/ No prostě magor...Už se obávám, že budu muset navštívit psychiatra...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 25.11.13 19:52

AhojCo chceš od nás slyšet?Jednoduše trpíš obžerstvím a to je nemoc.Je potřeba toho psychologa asi navštívit...Pokud nejsi schopna si to v hlavě sama srovnat...Rádci nade mnou sice také stále jedí,ale zdravě-malé porce-5x denně,kvanta zeleniny a bílkovin.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.11.13 20:15

Psychiatra ne, ale psychoterapeuta. Hledej takového, co dělá PPP (poruchy příjmu potravy).

Od: dako®
Datum: 25.11.13 21:34

No, tak to já mám taky stále chuť něco zblajznout. Ale abych na jídlo stále nemyslela, tak se snažím si najít nějakou práci, nebo alespoň jít na procházku.

Datum: 25.11.13 21:53

Ahoj. Ty to máš jako chronické, a já to mám jako základní genetickou výbavu. Co je zvláštní, že nepřibírám. Ale dolů by to mohlo jít mocně. A že to teda nejde. Před lety se mi neudělalo dobře, měl jsem kašílek, rýmičku a i zoubek bolel. To mi odešlo 10kg. Teď už 3 roky +- žádný pohyb. Asi, natlouc ústa by pomohlo.

doplněno 25.11.13 21:56:

Chodit na procházky mi nepomáhá. Skončím u nějaké známé v okolí a ta mi nabalí i domů. Přece neurazím.

Datum: 25.11.13 21:56

pravdepodobne je to psychickeho razu. nenastala ve vasem zivote treba nejaka zmena? Nejste v depresi? Zkuste se zamyslet a najit pravou pricinu, proc se prejidate. Na me treba plati to, ze nesmim zustat sedet doma a nudit se. Proste se necim zabavit, prijit domu, sblajznout veceri a jit rychle spat ...to je muj trik

Datum: 25.11.13 22:22

Drahá milostivá. Tohle je blbost. Když tohle udělám, tak mě hlad krutě vzbudí třeba o půlnoci a skoro se to nedá přežít. S toho mám depréze.

Od: ramf
Datum: 26.11.13 10:28

Myslím, že to je kompenzace nějakého stresu nebo nespokojenosti se životem. Dokud bude příčina, tak Vás to asi jen tak nepustí.

Datum: 26.11.13 20:24

ahoj, já bych řekla, že ti asi něco chybí a nahrazuješ si to jídlem... zkus se zamyslet, co by to mohlo být a pak to zkus řešit - chybí ti snad láska? kamarádky? máš problémy doma? teprve až zmizí tenhle problém, zmizí i problémy s jídlem... neboj se požádat o pomoc odborníka, psychologa apod.

Od: zdena*
Datum: 28.11.13 22:52

drahá rada, kup si každej den do lednice kousek sýra, a k tomu dve rajcata a jeden rohlik , a nic vic, kde nic není ani čert nebere-.))taky bych si dala denne ctyri dorty kdyby byly doma-:))

Od: sara111*
Datum: 29.11.13 00:03

Tak 6 krajicu je celkem dost. Doporucuju pred jidlem vypit aspon 3dcl tekutiny, ktera ti zaplni zaludek. Jez pomalu a kazde sousto zvykej 30x. Zkus jist par krajicu, ale jen s necim co ti az tak nechutna a nesnis toho tolik...urcite si zacni ubírat, pomalu, po pulkach, kazdych par dni... dalsi tri dny jez jen 5 chlebu a dalsi tyden 4. Zkus se take nejak zamestnant. Vetsinou jí lidi co se nudi :( Pokud nic nepomuze vyhledala bych pomoc u lekare.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.