Péče o vlasy (vlnité,suché,krepaté .. )

Od: Datum: 22.11.13 16:53 odpovědí: 3 změna: 08.12.13 21:44
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.11.13 17:06
avatar

Půl života jsem měla úplně stejné problémy se suchými, krepatými vlasy. A to proto, že se nic nevyrábělo. I Indulonu jsem ze zoufalství vyzkoušela. Ale dnes je dostatek prostředků na mytí vlasů a péče po mytí. ;) Když do Google zadáte repeir péče o suché vlasy, vyjede vám veliké množství přípravků. Já jsem velice spokojená s bezoplachovou péčí. Je to ve flakonku s mechanickým rozprašovačem a když je to vidět, jsou to dvě vrstvy tekutiny, která po protřepání je skvělá. 3x až 5x stříknout, v předklonu ned vanou, do vlasů, ne na pokožku a pak oříšek tužící pěny, fén a pokoj na 3-4 dny. Každý výrobce to má pod jiným názvem. Ale je důležité-bezoplachová péče.

doplněno 23.11.13 08:02:

http://vlasova-regenerace.heu…ritive-zazracne-serum-200-ml/ K naprosté spokojenosti používám tohle. Obecně platí, že do takovýchhle vlasů se má co nejméně sahat. Co nejméně česat, nedrbat se, nerovnat. Při sušení nesušit vlasy dokonale, ke konci snížit teplotu. Nepřesušit. ;) Jen si myslím, že toto je na celý život. Pro vás by bylo mnohem snadnější, až vás přejde představa, že s vlasy něco převratného dokážete, smířit se s daným stavem. Najít dobrou holičku na dobrý střih nebo naopak nechat vlasy narůst a v týle sepnout, stáhnout gumičkou. ;) Nemůžu si vzpomenout na jméno velmi známého člověka, který má vlasy jak popisujete vy. Je to ekonom, profesor, hezký mladý, vysoký mužský. Zrzek s úžasným charizma a sex epilem. Díky jeho vlasům si ho vybavíme všichni, protože je jimi jedinečný, odlišitelný od spousty mladých, hezkých mužských. Ekonomů navíc. Jeho vlasy jsou jako korouhev nad hlavou. A proč ne?!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: delux*
Datum: 22.11.13 17:28

Děkuji za radu , určitě se na to podivám . Ale ještě jsem myslel jak s vlasy zacházet - česaní , mytí , sušeni , možna i sestřih prostě co nejvice informací :) .

Datum: 08.12.13 21:44
avatar

Zdravím,mám taky vlnité vlasy a nejlepší je Arganový olej,je sice celkem drahý,ale dává se ho málo,jen po umytí na vlhké vlasy. Výsledek super,dobře se rozčesávají,jsou zdravé a nekrepatí. Používá ho i manžel a ten má hodně kudrnaté,dlouhé vlasy :)

doplněno 08.12.13 21:46:

http://kosmetikasalerm.cz/vla…lej-125-ml-8420282013468.html

Tohle balení mám skoro na rok :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.