Dostala jsem menstruaci nebo ne?

Od: Datum: 19.11.13 20:56 odpovědí: 3 změna: 20.11.13 00:11

Dobrý den, dneska ráno jsem se šla na gynekologii přeptat projistotu na kolikátou jsem objednaná protože jsem tam měla dneska odpoledne jít. Nejdřív jsem šla na záchod a zjistila jsem že mám kalhotky nejspíš od krve. Tak jsem myslela že jsem to dostala, vzala jsem si vložku a šla jsem se přeobjednat na příští týden. Jenže když jsem šla asi zhruba o 5 hodin později na wc, tak vložka moc špinavá nebyla, jenom trošku a připadalo mi to spíš takový dohněda než červený.. A ještě divnější je to, že mi dneska skoro vůbec nebolí břicho a ani mi neni blbě.. A přitom vždycky když mám menstruaci, tak trpim křečema a mívám vždycky pocit na zvracení.. Do menstruačního kalendáře jsem si to zatim nenapsala, protože nevim jestli to je menstruace..
Mám menstruaci nebo ne? Jsem z toho zmatená.

Předem děkuji za odpověď :)

Ps.: S přítelem jsem poslední dobou pohlavní styk neměla..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.13 21:44

A nemáte nějaký stres? Já to mívala před těhotenstvím skoro pořád,měla jsem to jen pár dní a skončilo to :/ Ale to jsem mela třeba jen nějaký stres,pokud jste objednaná na příští týden tak to pak si řekněte u doktora a on Vám určitě poradí :)

Ohodnoceno: 1x

Od: lekatka
Datum: 20.11.13 00:11

Žádný stres nemám..

Datum: 19.11.13 21:54

Zdravím, špinění má většinou na starosti oslabení těla nemocí, stresem, léky apod. Také se podívejte do kalendáře, ve které fázi cyklu jste, protože špinění v polovině cyklu bývá celkem běžné:).

Je také možné, že Vám praskla nějaká malá cystička, která nebolí, a to pak ani lékař nezjistí. Každopádně se ho můžete přeptat a získáte tak odpověď od odborníka.

Ohodnoceno: 2x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.