Často zamilovaná do jinýho

Od: Datum: 17.11.13 17:14 odpovědí: 6 změna: 20.11.13 07:11

-jsem mladá náctiletá holka a ještě jsem neměla vztah a nic podobnýho ale poslední dobou o každým klukovi,který se mi zalíbí,tvrdím že sem zamilovaná a když mi to u jednoho nevyjde najdu další "oběť" a o něm tvrdím to samé. co mám dělat,je to divné?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.11.13 17:23
avatar

Co máš dělat? To je ale divná otázka! Dělej si co chceš. Když chceš být za bláznivou a vlezlou a vystavovat se posměškům kluků i holek, tak dělej to, co děláš doposud. Jestli ne, tak seber zdravý rozum a přestaň s tím *bum*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.11.13 17:30
avatar

Berte sama sebe s nadhledem. Je třeba rozlišovat mezi zalíbením a zamilovaností. Tzn. "zamilovat" se očima není totéž, jako se zamilovat srdcem. V tom už jsou city a je to pocit hlubší, nejen tak povrchní...Přesto nejste divná, k určitému věku to patří. Líbit se, neznamená milovat...Až budete mít s někým skutečný vztah, poznáte sama ten rozdíl.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: wamp®
Datum: 17.11.13 17:53
avatar

Co máš dělat?Nic,proboha,nic!Žádnou další oběť již nehledej,nejsi zkrátka ještě vyzrálá,hormony se v tobě bouří o sto šest.Najdi si zatím pouze kamaráda...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 17.11.13 19:51

No, netvrď něco, co není pravda, to je řešení. to, že se ti někdo líbí, přijde ti sexy . je ti s ním dobře, připadá ti zábavný, máš ho svým způsobem ráda a třeba by jsi s ním chtěla chodit neznamená, že jsi zamilovaná. Znamená to jen a pouze to, co jsme psala...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.11.13 12:51
avatar

nic není divné. Proč by mělo být? Je to spíš dobrá zpráva pro tvoje rodiče, jsi vyhraněná hetero. Tak si ta svá lehčí poblouznění užívej, protože časem zjistíš, že láska není ani vzdychání při měsíčku, ani vodění za ručičku, ani žhavé doteky a polibky, ani postel.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.11.13 07:11
avatar

Jsi ještě ve věku, kdy hledáš a zatím nenacházíš. Všechno se upraví, uvidíš. Nejsi prostě ještě vyzrálá, neumíš se správně chovat. Zamilovanost se dává najevo jinak, než že ji vykřičím každému, koho potkám.

Pozor, abys z této Tvé otevřenosti nedostala nakonec punc holky, která bere každého kluka. Vím, že to tak není, ale když budeš všem vykládat, jak jsi postupně zamilovaná do Petra, Pavla, Martina, Toníka, Pepíka, Vaška, Zdendy, Honzy a...lehko se pak o Tobě může tvrdit, že jsi práskaná. A kdoví, co jsi s nimi všechno měla.

Proto nebuď tak otevřená, ukecaná a než něco pustíš na veřejnost, dobře si to rozmysli. Když je Ti některý sympatický, příjemný, nejde určitě hned o zamilovanost. Tak nepřeháněj. I tím by sis mohla kluky odradit.

Také jsem v -nácti byla zamilovaná, jako každá. Ale zjistila jsem, že pokud se holka svěří kamarádkám, ty se tomu smějí, dělají si legraci a nakonec ji mohou u objektu jejích tužeb i zesměšnit, pomluvit. Proto jsem svého nej nosila jen v sobě a s nikým jsem o něm nemluvila. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.