Jaký šampon proti lupům ve vlasech

Od: Datum: 13.11.13 15:27 odpovědí: 8 změna: 08.12.13 21:56

Dost dlouho použivám šampon Heads shoulders proti lupům z důvodu suché pokožky ve vlasech.Poslední dobou hned za pár hodin po použití šamponu mne hlava svědí a páli, nevím proč.Poradte prosím nějaký odzkoušený šampon proti lupům který se vám zdál dobrý, zkusím změnu na trhu je tolik šamponu že fakt nevím jaký si vybrat.díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: agathexp*
Datum: 13.11.13 15:32

Mně pomáhá jeden od Nivei, ale je pánský. Což mně osobně nevadí - není to poznat a myslím, že ani moc cítit. :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.11.13 15:36

To může mít spoustu příčin. Zkuste se podívat sem.

https://www.google.cz/search?q=Lupy+site%3Adedekkorenar.cz

Já používám jen obyčejné šampony, březový,kopřivový nebo žloutkový a problém nemám.

Datum: 13.11.13 16:37

Osobně používám šampon od Syossu... a v pohodě.

Ohodnoceno: 0x

Od: iskiii*
Datum: 13.11.13 18:03

chodím dohola a mám klid

Od: dobrman*
Datum: 13.11.13 18:44

Měla jsem od Elseve,po vyzkoušení několika jiných, kdy mě i po nich svěděla hlava a lupy se dělaly, tak mi vyhovoval nejlíp, měl obal do žluta, ale teď ho nemůžu vůbec sehnat. Teď mám Syoss pánský na lupy a zatím dobrý. A jednou za čas koupím v lékárně Nizoral a na chvíli mám taky klid

Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 13.11.13 19:39

Dobrý den, ten Nizoral mohu také doporučit. Prodává se v lékárnách, je poměrně drahý, ale je výborný. Zdravím!

Datum: 17.11.13 15:18

skoro jakykoli, prostridni to, me se nejvic vyplatilo nepouzivat sampon vubec, taky zajimave ;) proste jen horkou vodou poradne prodrbat hlavu pri sprchovani, zdravejsi vlasy jsem nemival... naopak jsem pak pouzil sampon jednou po sportu a zas se objevily lupy okamzite, zasadni chyba

Datum: 08.12.13 21:56

Mě uplně super funguje Henna,vyzkoušela jsem jich dost a tenhle je fajn :)

http://www.vmd-drogerie.cz/vm…bylinny-sampon-z-Henny-225-ml

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.