Dostala jsem to?

Od: Datum: 08.11.13 07:51 odpovědí: 4 změna: 08.11.13 11:02
Dobrý den, když jsem dnes chtěla jít na autobus do školy (asi před hodinou), doma jsem šla ještě na záchod. Když jsem se utírala, na toaletním papíru jsem viděla něco červeno-hnědého. Do školy jsem nešla. Koukla jsem se na kalhotky a taky to tam bylo spíš červené. Vzala jsem si vložku, ale nic tam není, tak nevím, jestli to je jen nějaký výtok nebo menstruace. Samozřejmě se zeptám maminky, až příjde domů, ale chtěla bych to vědět už teď. Děkuji.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.11.13 07:57
avatar

Vítej mezi ženy *pusa* a rozluč se s klubem děcek ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.11.13 07:58
avatar

Stala se ženou, byla to menstruace. Mamince to určitě řekni a klidně se ji ptej...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.13 10:03
avatar

Ahoj. První menstruace se vždy z počátku hlásí jen takovým spíše špiněním jaké popisuješ. A může trvat jen krátce. Z počátku to bude i hodně nepravidelné. Ale o tom všem Ti mamka jistě poví víc. Takže ano, souvisí to s menstruací.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.13 11:02
avatar

Ano, pravděpodobně jsi to poprvé dostala. Kolik je Ti let?

Zpočátku to bude spíš slabší, nepravidelné, někdy ne klasická červená krev, ale spíš zahnědlý výtok. Zhruba tak do roka se to ustálí a nastane pravidelnost.

Některé ženy mají před očekávaným datem bolest v podbřišku, jsou náladové..., jiné to snáší bez problémů. Přesto nevidím důvod, proč bys nemohla jít dnes do školy, když ses opatřila vložkou. Zpočátku to bude jen slabé a klidně by ses mohla učit. Takže zítra už v pohodě jdi.

Jinak, jestli máš pěkný vztah s maminkou, určitě Ti řekne vše, co a jak a poučí Tě. Chce to hlavně v tom období pečlivou hygienu. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.