Zmizelá nehtová kůžička

Od: Datum: 23.10.13 10:22 odpovědí: 4 změna: 23.10.13 19:46

Zdravím,

mám opačný problém než většina co jsem na netu našla, na palci pravé ruky mi prostě najednou "zmizela" nehtová kůžička...*nevi* Vídám u spousty lidí, že mají jakoby vystouplý ten okraj kolem nehtového lůžka, mně to teď udělal ten jeden prst a tak se snažím zjistit, jestli je to normální nebo by se to mělo řešit... Nevíte někdo co s tím..?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 23.10.13 11:24

Dobrý den. Zmizelou kůži kolem nehtového lůžka za normální nepovažuji, i když je to jen u jednoho nehtu. Kůže nehtu chrání kořen nehtu před vniknutím bakterií a nečistot. Doporučuji zajít na kožní. Může jít o dermatologický problém nebo třeba jen o špatnou péči o kůži na rukou (vysušená kůže).

Ohodnoceno: 2x

Od: m86m®
Datum: 23.10.13 16:47

Taky to mívám, je to vysušená pokožka. Doporučuji pravidelně mazat modrou indulonou.

Ohodnoceno: 0x

Od: marcelam*
Datum: 23.10.13 19:46

zdravím, jojo potvrzuji, mě ta modrá taky pomohla. Je dobrá i na ekzém :) pak jsem nakonec stejně načala chodit na geloovky, takže teď kůžičku atd neřeším :)

Od: pepr®
Datum: 23.10.13 17:33

Vídám spousty lídí ... tak jestli to má tolik lidí, tak to asi bude normální.

Sám ji na jednom palci takřka nemám, na dalším prstě jim mám tak na půl a nepozoruju, že bych s tím měl nějaké problémy.

Nevím jestli je to špatně/správně - normální nebo ne. Neřeším to/nevadí mi to.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.