Mikina v podobě saka

Od: Datum: 17.10.13 08:56 odpovědí: 3 změna: 21.11.13 13:25

Ahoj, měl bych prosbu, jestli by se někdo nedohledal této mikiny v podobě saka, hledal jsem ale nenašel. Díky :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 17.10.13 10:30

Dobrý den, tuto konkrétní mikinu jsem sice nedohledal, ale myslím, že lepší bude hledat pod pojmem pánský kardigan (mens cardigan). Je jich velký výběr, tak snad něco bude vyhovovat. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: katuska*
Datum: 04.11.13 12:27

Ahoj, jak už je tu psané, pokud chceš hledat na internetu, tak spíše pod názvem pánský kardigan svetr, jinak o víkendu jsme byli nakupovat v pražské Harfě a přítel si koupil něco podobného v Gatu, na stejný styl měli i v New Yorkeru od Fishbone, ale ten nevypadal oblečený tak pěkně, takže zkus mrknout, podle mě, je lepší ale koupit v kamenném obchodě než z internetu, určitě to chce vyzkoušet, aby to správně sedělo.

Od: maruskaplackova*
Datum: 21.11.13 13:25

Také bych koukla v Harfě, ale asi do HM-ka, tam mají také pánskou módu a v tomto stylu.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.