Bolest břicha (kolem pupku, pravý dolní bok)

Od: Datum: 14.10.13 11:01 odpovědí: 6 změna: 15.10.13 14:12

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Pár dnů mi není dobře od žaludku, občas mě i pobolívá a opakuje se nevolnost bez zvracení. Dva dny jsem měla průjem. Včera mě začalo hodně bolet břicho v pravém dolním boku břicha s tím že po hodině či dvou mě bolest mírně ustoupila, ale přešla do celé části břicha. Dnes mě bolí nejvíc asi kolem pupíku. (Zatím bez teplot). Stále pocit na zvracení, břicho mám poměrně tvrdé a nafouklé. Děkuji moc za jakoukoliv radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.10.13 11:04

Dobrý den. Na nic nečekejte a jděte k lékaři. Takto na dálku Vám, bohužel, nikdo od bolesti nedokáže zde ulevit. Může to být cokoliv, nepodceňujte to a opravdu se dejte vyšetřit lékařem. Přeji brzké zlepšení.

Ohodnoceno: 1x

Od: ron*
Datum: 14.10.13 11:16

Dobrý den. Bolesti břicha není nikdy dobré podceňovat, vleklé problémy se můžou zvrhnout v akutní problém. Doporučuji neodkladně navštívit lékaře.

Ohodnoceno: 0x

Od: dobrman*
Datum: 14.10.13 11:30

Podle mě to jsou příznaky slepého střeva, dojděte si k lékaři

Ohodnoceno: 4x

Datum: 14.10.13 11:38

V těch místech bolí i slepák (ne že by to muselo být ono). Stalčte si v tom místě břicho a pusťte; slepák při tom zabolí.

Ale touto akcí samozřejmě nic neřešíte, ten doktor je na místě.

Datum: 14.10.13 12:02

náš starý dobrý doktor dával břichu tzv. 24 hodin,Buď to přešlo a když ne,tak nemocnice-rengen,kudla a pod.

Ohodnoceno: 1x

Od: tejak1
Datum: 15.10.13 14:12

Není naco čekat, měla bys co nejdřív vyhledat lékaře! Před měsícem jsem měla stejný problem bolesti kolem pupíku a pak přecházeli do pravého podbříška (postupně se zvětčovali), nevolnosti (pocit na zvracení. Když už se bolesti nedaly snést nechala jsem se odvýst nas pohotovost tam zjistili, že je to zánět slepého střeva a že jsem měla štěstí, že ještě neprasklo. Takže bych neváhala a vyhledala lékařskou pomoc dřív než to bude ještě horší, kdyby prasklo mohlo by to mít špatné následky.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.