Zpožděná menstruace vs stres

Od: Datum: 25.11.12 23:29 odpovědí: 5 změna: 26.11.12 17:22

Mám velký strach ikdyž na jednu stranu si říkám že to přece nemůže být možné, ale zpozdila se mi menstruace, nemívám jí sice přesnou ale jednou za měsíc to mám...a teď nic. Vím, že to může být i ze stresu kterého teď mám možná trochu víc, ale přesto mě to neuklidňuje, protože jsem byla před pár týdny s přítelem, nespali jsme spolu sice, ale byli jsme oba nazí, dával mi tam prsty a on se ani neudělal ale jak se říká o předejakulační tekutině že může také obsahovat živé spermie, je možné že ji mohl mít na rukách. Docela se bojím ikdyž si říkám že teoreticky by se to stát nemělo, ale ten menses... :(

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.12 23:46

Pár dní zpoždění, ještě nejspíše nic neznamená. Zažil jsem i skoro dva týdny "obav". Vliv může mít jak píšete stres, ale i třeba nějaký momentální neduh atd.. V každém případě se dá koupit za pár kaček test. To že byste otěhotněla bez pohlavního styku, pouze v důsledku mazlení, je krajně nepravděpodobné.

Od: skokycz*
Datum: 25.11.12 23:50

No tak lakonicky vzato pokud "tam" strkal jen prsty tak nechápu spojitost s předejakulační tekutinou...Pokud ke styku došlo a on přitom neměl orgasmus tak teoreticky je určitá šance , že by z toho něco event . mohlo být.Ale neslyšel jsem nikdy že by ženská tak rychle otěhotněla, většinou je to následek více nechráněných styků zasebou. Nevidím důvod ,proč hned panikařit, v klidu si kup těhotenský test (pravda ten není úplně průkazný, až po určité době) a otestuj se. Jinak důvodů proč je menzes opožděný může být mnohem víc, jak stres, tak strava, prodělané nemoci , ap. Nenapsala jsi , o kolik je tvá menstruace zpožděná. V případě pochybností nenech nic náhodě a navštiv svého gynekologa a příště každopádně raději sex s ochranou (kondom, event. antikoncepce) . Pak je to přeci mnohem lepší bez neustálých obav...

Od: askmenow*
Datum: 26.11.12 00:23

Šance, že by mu z pár kapiček předejakulační tekutiny nějaká ulpěla na prstech a on ji ještě před zaschnutím přenesl do tvé pochvy je velmi velmi velmi mizivá, téměř rovna nule... Ale chápu, téměř nula a nula je, obzvlášť v tomhle ohledu, rozdíl. Cítím, že jsi hodně moc nervózní, tak se prostě ráno seber a dojdi si koupit těhotenský test, mají ho v každé lékárně (větší výběr i cenové rozpětí) a nějaké už i ve většině drogerií. Pokud ti vyjde negativní, jakože myslím, že ano, hned budeš klidnější.

Pokud ti vyjde negativní, a menstruace se nadále nedostaví ještě pár dní počkej a pak si skoč na gyndu.

Datum: 26.11.12 08:24

Hlavně zachovejte klid. Zpoždění ještě nic neznamená. Těhotenství, dle toho jak popisujete, je velmi nepravděpodobné. Příčinou zpoždění může být stres, nebo i nachlazení. Tělo reaguje na různé změny...Myslím, že panikaříte a bojíte se zbytečně. Nepíšete, kolik je Vám let, ale určitě není potřeba vidět za opožděnou menstr., či vynecháním, vždy jen těhotenství. Pokud budou Vaše problémy a obavy přetrvávat, jednodušše navštivte gynekologa. Ten zjistí příčinu...

Od: samadoma*
Datum: 26.11.12 17:22

VĚŘÍM ,ŽE JSI MOŽNÁ VYPLAŠENÁ ,ALE NEBOJ ,TOHLE PRAVDĚPODOBNĚ NEBUDE TĚHOTENSTVÍ ,VZHLEDEM K POPSANÉ SITUACI . A KDYŽ TAK ,PRO PŘÍŠTĚ VHODNOU ANTIKONCEPCI RADĚJI :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.