Čím oholit mini chloupky

Od: Datum: 09.10.13 20:24 odpovědí: 3 změna: 10.10.13 12:32

Dobrý den, nezná někdo nějaké dobré holítko na mini chloupky? Pokaždé když si oholím podpaží, zůstanou tam ty mini chloupky a když se snažím je oholit, max. se pořežu. Nemá někdo s něčím zkušenost? Děkuji moc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lugi
Datum: 09.10.13 20:29

Jestli jsi žena tak používej pánské holítka Gillete, Wilkinson atd. manžula si je nemůže vynachválit po podobných problémech ,a všechny venus atak podobně vyhodila do koše.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.10.13 21:05

Vidíte, a já roky používám Venus Embrace a super...

Ohodnoceno: 3x

Od: allesgute
Datum: 10.10.13 12:32

I já potvrzuji a doporučuji kupte si nějaké pánské holítko.To samo o sobě už má lepší a kvalitnější břity.Je to tak konstruováno protože mužské vousy jsou tvrdší a hustší a odolnější. Mám manželku a dvě dcery...pořád knučeli jak mají pokožku poškrábanou a rozdrážděnou od dámských holítek a že jsou k ničemu.Tak jsem se naštval koupil každé z nich pánské holítko Gillete Proglide.No a jak si mlaskají že je to uplně něco jiného a super.Dostal jsem od každé pusu..A všechny dámské holítka a škrabky okmažitě skončili v popelnici,

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.