Jak hubnout?

Od: Datum: 29.09.13 14:55 odpovědí: 4 změna: 06.10.13 12:57

Ahoj dobré odpoledne poradí mě prosím někdo nějakou dietu nebo system jak hubnout?sportuju kolo běh ale stejně spiš naberu než opak hodně jím po sportu nebo spiš večer a moc to neumím zmenit pres den moc nejím už je to takový zvyk a když chci jíst odpoledne nebo rno je mi špatně děkuji za všechny rady,,,,,,,,,,,díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.13 14:58
avatar

Vy vlastně říkáte: vím, co dělám špatně, ale měnit to nehodlám, tak jak bych to mohla zvládnout nějak pohodlně i s těmi chybami, co dělám? ;) No jo, ale tak to nefunguje. Čím blíže jste optimální váze, tím pečlivější musí být přístup: vyrovnaný přídej a výdej (kaloricketabulky.cz) a pravidelně rozumná strava. Začněte eliminací chyb, ne tím, že do nefunkčního systému budete něco přidávat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.13 16:33
avatar

Souhlasím se Sargem: Napřed je potřeba odstranit chyby, bez toho se dál nedostanete.

Jíst začněte hned ráno. Dokud si nezvyknete na pravidelné menší porce (mělo by jich být 5 až 6) přes den, jezte třeba jen malé porce.

Večerní jídlo omezte a noční vynechte úplně. Bude to chtít "chvíli" trpělivosti, ale po nějaké době si zvyknete.

doplněno 29.09.13 16:34:

Nebylo by od věci uvést skladbu stravy, potom budeme moci napsat více.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.13 16:50
avatar

Místo rohlíku a housky jez chleba. Sladkosti úplně vynech, snad jen, jestli ti bude špatně z nedostatku cukru v krvi. Měl bys jíst doopravdy jen ráno a odpoledne. Když budeš sportovat a doopravdy cílevědomě se snažit, určitě to půjde. Zkus normálně posilovat atd. Nesmíš znovu spadnout do toho neustálého jezení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tadytriholky*
Datum: 06.10.13 12:57

Jez pravidelně a hlavně zdravě:) a každý den si jdi třeba zaběhat nebo na břicho jsou výborné sedy-lehy. Podívej se na internet jak hubnout tam toho je spousta!:)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.