Miluje mě?

Od: Datum: 29.09.13 10:20 odpovědí: 7 změna: 29.09.13 16:15

Dobrý den, Potřebovala bych poradit s jedním (ne) vážným problémem.. Chodila jsem s jedním klukem jeden pro druhého jsme žili slibovali jsme si že se neopustíme normálně naše rodiče se navzájem znali byli přátelé ale v pátek se stalo to že šel s jednou jeho kamarádkou ven a řekl mi ať příjdu za níma že můžeme popovídat a když jsem šla do toho parku viděla jsem je sedět na lavičce ruku v ruce a líbali se strašný pohled a viděla jsem jak se na něj podívala a ukázala na mě a řekla Dop*dele už je tady a on se na mě tak podíval nevěděla jsem co mám v té chvíli dělat tak jsem běžela pryč a on za mnou chtěl mi to vystvětlit ale vůbec jsem ho neposlouchala a on se tam k ní vrátil a zůstal tam s ní.. Co si o tom mám sakra myslet? Miluje mě nebo jí? :(( Od té doby se mi neozval je konec? ://Potřebuju poradit ://


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lentilkao*
Datum: 29.09.13 10:35

Ahoj,
to je skoro jako z filmu. Možná Ti to napoví a zvážíš, jak postupovat dál - jak to dělají ve filmech. (Život ale není film ) Když ale půjdeme po této filmové ose ...většinou se s klukem ta holka nebaví a pokud to byl jen úlet nebo "po něm vyjela ta holka", přijde a vysvětlí jí (ti) to sám. Obvykle s tím klukem holka nechce mluvit, protože jí ublížil a už neví, jestli "to bylo úmyslně" nebo ne. Víš, těžko Ti můžeme odpovědt my, jestli Tě miluje on. Na druhou stranu si musíš určit ty, jestli bys byla schopná, kdyby se potvrdilo to, že se s ní "dobrovolně" líbal a řekl by Ti, že to pro něj nic neznamenalo, vzít ho zpět a dělat jako by nic. Tady je asi (podle mě) nejlepším řešením vyčkat, jestli se ozve sám nebo ne. On to zvoral, když za ním půjdeš ty - ukážeš, že ho pořádm miluješ, ale na druhou stranu bude zase on na koni, protože uvidí, že i když ti zahýbá, stejně za ním zase jdeš a nechceš se ho vzdát. Asi to chce čas a potom si vyslechnout s čím přijde a zvážit to, probrat se tím. To je ale jen můj názor, neznám podrobnosti a existuje spousta dalších, třeba i lepších názorů. To se těžko píše, říká a už vůbec dělá a prožívá. Hodně štěstí, nejsi v tom sama!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.13 10:48
avatar

Miluje mě nebo jí?
Ale to neví ani on sám. Hledá, zkouší, poznává, využívá příležitostí. Hezká slova a sliby jsou jedna věc a život sám je zase něco úplně jiného. Tohle vyřeší jenom čas. Hledej taky, poznávej a časem se ukáže, jestli se k sobě vrátíte nebo ne. Takových lásek ještě zažiješ víc.
Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 29.09.13 11:17
avatar

jako z růžové telenovely. On využil možnost a líbal se v parku na lavičce s jinou. Jeho přítelkyně ho načapala, zhrzeně utekla, on vyplašeně utíkal za ní aby jí věc vysvětlil nebo se nějak vymluvil, ona ho neposlouchala, dramaticky ho nechtěla ani vidět, tak on se vrátil do parku na lavičku, teď sedí vedle té druhé, má pořádnou depku, neví co dělat a na nějaké další líbání už nemá ani pomyšlení.

Fine, titulky, to be continued, pokračování příště.

Už byste mohla vědět, že když se váš kluk vášnivě líbá s jinou, pak to zdaleka neznamená, že ji miluje. A zdaleka to neznamená ani opak, že ta jiná miluje vašeho kluka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.13 12:13
avatar

Zdravím. Nepíšete, kolik je vám let, ale můj dojem je, že nemiluje ani jednu z vás. Přijde mi to celé jako "divadlo". Ale přejte ho té druhé, jednou bude možná ve Vaší kůži a zažije stejné ponížení od něho, jako Vy. Nestála bych o takového, který si mne neváží...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.13 14:04
avatar

Jaruško, přece nebudeš věřit tomu, že by tě kluk, který by tebe nebo tu druhou miloval, pozval na společnou schůzku s jinou dívkou a při čekání na tebe by se s ní líbal. Myslím si (stejně jako Kapka), že nemiluje ani jednu z Vás.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidp*
Datum: 29.09.13 15:38

Tobě slibuje, s jinou se drží za ručičku a líbá. Když někdo někoho skutečně miluje, tak tohle nedělá.

David

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.09.13 16:15

Podle vašeho dotazu odhaduji, že se jedná o problematiku vztahů v nějakých 14-16 letech. Já si klidem přiznám, že při ohlédnutí zpět mi všechny mé vztahy z tohoto období připadají úplně směšné a rozhodně jsem tehdá doopravdy nemiloval, byť jsem si to možná myslel.

No a váš přítel je v tomhle ještě lepší. Nejenže nemiluji, navíc mu ani věrnost nic neříká. Být vámi, taky bych ani nestál o to, aby se mi ozval. Co by na tom vysvětloval? Vždyť je to jasné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.