Nemůžu usnout jakto? :

Od: Datum: 27.09.13 18:59 odpovědí: 7 změna: 28.09.13 12:33

Dobrý den, je mi 12 let, před týdnem jsem ještě spala s babičkou v jedné ložici aji v jedné posteli. Od té doby kdy jse mi udělal pokoj tak jsem v něm. Nemůžu usnout normálně, musím usínat u televize. Prostě bez telezize neusnu přitom jsem u babičky usla normálně *bzum* Nevím co mám dělat, poraďte mi prosím *nevi*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: davidp*
Datum: 27.09.13 19:03

Ahoj, pokud je tvá postel dostatečně velká, popros babičku, aby pár dní spala u tebe a bez televize. Mohlo by ti to pomoct dobře usínat ve svém pokoji.

David

Ohodnoceno: 2x

Od: pepr®
Datum: 27.09.13 19:15

Když bylas zvyklá spát s někým v posteli, co tak zkusit vzít do postele plyšáka. Větší bude lepší ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.09.13 19:17
To je normální, časem si zvykneš. I dospělému člověku se při změně prostředí, usíná špatně. Když jsem se přestěhovala od rodičů do vlastního bydlení, bylo tam tak nezvyklé ticho, že mi trvalo snad půl roku, než jsem se v něm naučila spát. Rodiče totiž bydleli u silnice :)
Dej tomu čas, brzy přijdeš na to, jaké má vlastní pokojík výhody. ;)

Datum: 27.09.13 21:00
Tichoučkou klidnou muziku do ucha nastavenou, aby se po hodině vypnula. Snít si něco příjemného.
Ohodnoceno: 1x

Od: hop®
Datum: 27.09.13 21:19

Ahoj, je to změna a ještě sis nezvykla. Já i dnes rád usínám u televize nebo lépe u mluveného slova z internetového radia, poslouchání humorných scének mne přivede na klidnější myšlenky, odreaguji se od pracovních problémů a dříve a spokojeněji usnu.
Zrovna včera večer jsem takhle "uspal" mého desetiletého kamaráda, lehl si ke mně do pelíšku, chvíli jsme si povídali, pak jsem tam pustil rádio a během deseti minut spal jak mimino, ráno se pak divil proč nespí pod svojí peřinou :-D

Ale vždycky televizi nebo rádio dávám na funkci "sleep", tedy aby se po půlhodině až hodině zvuk (i obraz) vypnul, nechci aby mne to po zbytek noci rušilo a ráno budilo...

Od: elda2609*
Datum: 28.09.13 09:29

super, děkuji všem ! něco zkusím. Píšu sem, protože usínám u telezize a až usnu tak to musejí vypínat rodiče... je to blbé no

Datum: 28.09.13 12:33

možná máš novou postel, na kterou ještě nejsi zvyklá. Je úplně normální, že v cizí posteli se špatně spí.

Dětem jsme pro lepší usínání dávali polštářek, říkali jsme mu tulík. Tak si vezmi taky nějakého tulíka, schovej ho pod deku, pěkně ho k sobě přitiskni a bude se ti lépe spát.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.