Může být těhotná?

Od: Datum: 26.09.13 17:10 odpovědí: 5 změna: 11.10.13 11:57
Dobrý den,
jedna známá měla sex se svým přítelem. Nejdříve orální a po ejakulaci okamžitě nasadili kondom a měli styk. Má teď strach,jestli by nemohla být těhotná,vždy předtím prý otřeli ejakulát alespoň kapesníkem. Prosím poradte,já si myslím,že je to nepravděpodobné,ale nevím. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.09.13 17:23

Ten dotaz je nádherně formulován! Ale nebazírujme na přesnosti pojmů a vezměme fakta: nějak mě totiž nenapadá, kdy by tam byl prostor k tomu, aby se sperma dostalo do míst, kde by mohl způsobit otěhotnění. Orálním sexem se při největší snaze otěhotnět nedá a přes kondom jen velice, velice nepravděpodobně, ať už byl natahován na otřeného nebo ne.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 26.09.13 17:27
díky,vyřídím ji to..
Datum: 26.09.13 18:25

Plavou si tak spolu dvě spermie. Jedna je taková nesmělá a ptá se té druhé: "Promiňte že se ptám, ale kdy už budeme u vaječníků?" Ta zkušená jí pohrdavě odsekne: "Tak to si holka, ještě počkáš. Zatím jsme teprve u mandlí!" :D

doplněno 26.09.13 18:29:

Tím jsem nechtěla zlehčit situaci, ale naznačit, že z orálního sexu těhotenství nehrozí. A dál už to jistil kondom, jak píšete, takže jistě vše v pořádku. Musíte být opravdu moc dobrá kamarádka, když o své kamarádce víte takové intimní podrobnosti až do detailů. Takové přátelství se tak často nevidí.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.09.13 19:04
Děkuju za odpověď. Známe se od malička a ona z toho byla dost vystresovaná,tak mi to řekla.
Od: dobrman*
Datum: 11.10.13 11:57
Z orálního sexu nikoliv a s použitím kondomu je sice nějaké procento pravděpodobnosti otěhotnění, ale známá jistě může být bez obav
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.