Solárium, stačí jednou týdně?

Od: Datum: 09.10.13 21:37 odpovědí: 5 změna: 14.10.13 00:18

dobrý večer, jsem bílý jako stěna (krasný to začátek :D ) no a tak jsem si řekl že bych zašel občas do solárka, a chtěl jsem se zeptat, dostanu se tam pouze jednou týdně, půjdou vidět nějáké změny, ikdyž tam budu chodit jen jednou týdně? děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hm®
Datum: 09.10.13 22:15

Podle mne určitě i jednou týdně bude trochu znát. Ale vzhledem k tomu, že to (nejspíš) nemá žádný přínos, ale občas to spíš škodí zdraví, tak bych počkal na příští rok na jaro/léto.

Ohodnoceno: 0x

Od: rnk*
Datum: 10.10.13 01:37

Dobrovolně si chodit pro rakovinu kůže? Nechápu.

Od: ruze®
Datum: 14.10.13 00:18

Tak,tak,dcera známé taky několikrát týdně solárko a pak operace a úplně jiné ,,ozářky,,jizva 30cm a kus svaloviny na ruce pryč,naštěstí přežila.

Od: macaudio
Datum: 09.10.13 22:36
Jednou týdně tak možná na udržováni. Pokud chcete začínat od nuly, tak jedou týdně nemá význam.

Datum: 10.10.13 21:55

Jednou týdně je zbytčné, nepůjde to na vás téměř vidět. Zezačátku je potřeba obden či ob dva dny než "chytnete" požadovaný odstín. Poté na udržování stačí jednou týdně.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.