Vyrostou mi ještě prsa?

Od: Datum: 23.09.13 11:42 odpovědí: 17 změna: 24.09.13 09:19

Dobrý den, vím že je tahle otázku trochu divná ale zajímalo by mě to. Většinou všude píšou že prsa rostou tak do 20 let. Mě je 19 a mám sotva půlky :( Já vlastně ani podrpsenku nosit nemusím ale je to pro lepší pocit. Máma má něco mezi B-C, její máma (moje babička) má D. Ale jsem spíš po tátovi a tam když se kouknu na babičku tak ta má snad F ( spíš větší E) :D Všechny ženský z rodiny mají normální nebo větší, jenom já schovávám svoje sotva půlky :D Je vůbec možnost nebo šance, že ještě vyrostou? Klidně budu ráda i za jedničky, ale kdyby tam aspoň něco bylo. Jsem celkem vysoká ale hlavně dost hubená takže je mi celkem jasný, že jsou malinký z tohoto důvodu. Klidně bych přibrala ale ať jím co jím, nepřiberu ani deko.

Vím, že prsa nejsou všechno ale zažila jsem si dost posměšků na střední jak od kluků i od holek. Přítel se semnou rozešel kvůli holce, která si nechala udělat umělý (předtím na tom byla podobně jako já). Prostě mi řekl, že ona je má větší a že chce být radši s ní. Teď už vím, že takovej chlap za to nestojí ale to sebevědomí prostě trpí. Děkuji za názory :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: fribble*
Datum: 23.09.13 11:54

Holka, buď ráda za to, co máš. Ty tzv. prsatice to budou ve 30 honit po břiše a ty budeš pořád kočka. Časem všechno dohoníš (zvlášť po dětech), ale pořád budeš ve výhodě.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: vlasatec*
Datum: 23.09.13 12:03
Mě se malá líbí, horší je když jsou menší než břicho. Chudák holka, mít kluka jen díky prsům. To moc hezký vztah do budoucna není.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: holaholaskola
Datum: 23.09.13 12:04

Přesně jak píše výše. Není zač se stydět. Prsa se ti nalijou až se s tebe stane mamina. Mám kamarádku, co taky měla to co ty...a když se s ní pomalu stávala mamča, tak ji prsa pěkně rostly...teď má pěkný hrudník. A co více, nemusí se bát operace na stáří. Jako velké prsa jsou krásná věc ale... dotyčná žena začne trpět. Začne stárnout, a její páteř musí unést tu tíhu. Nemluvě o srdci. Takže buď ráda za ty malé. A chlapi jsou různí, máme rádi jak malé tak i velké...ono není to jen o prsech ale i o zadečku ale i o povaze...a hlavně, když žena navaří naši oblíbenou..to pak vyhrála. Tak hlavu vzhůru ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mike32*
Datum: 23.09.13 12:23

Z hlediska vztahu bych to neřešil ... z pohledu Vašeho sebevědomí dnes existuje široká škála nabídka plastických operací kde Vám vymodelují prsa přesně taková jaká chcete ... takže možnosti v současné době jsou - záleží jen na Vás a Vaší peněžence jestli je budete chtít využít či nikoliv ...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: prcalista
Datum: 23.09.13 12:53

no ... už jsem tu příhodu tady jednou zmiňoval: známá měla problémy v manželství a myslela si, husa, že to zachrání, když si svoje jedničky nechá přemodelovat na trojky. Tak vzala úspory určené na rekonstrukci baráku a šla pod kudlu. Výsledek slušný, ale chlap ji stejně utekl za jinou ženskou ... s malýma prsama

Takže tak. Holky, opravdu to není ve velikosti. Ale zaznělo to už mockrát a je to pořád marný, marný, marný.

avatar
Upozornění od sys hejkal 23. 09. 2013 13:52:54
Tvůj původní zaběhnutý nick je vhodnější...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mike32*
Datum: 23.09.13 13:12

Kdy už chlapi pochopí, že ženský si nenechávaj dělat prsa kvůli svýmu manželovi, ale hlavně a předevšim kvůli sobě a vlastnímu seběvědomí, protože se pak cítí líp a chtějí vypadat hezky ...

Takže tak.Chlapi, opravdu to nedělaj ženský kvůli Vám.Ale zaznělo to už mnohokrát a je to pořád marný, je to marný ... je to marný! :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: prcalista
Datum: 23.09.13 13:28

Jsem už dost starý na to, abych věděl, že existuje velká skupina žen, které se chovají tak, jak popisuješ. Pak existují jiné ženy, které v krizové situaci dělají zoufalé věci. A další velká skupina má sebevědomí tak vysoké, že by podobnou ptákovinu jen pro svůj dobrý pocit nikdy neudělala. A smyslem mého příspěvku bylo snížit počet žen v první skupině ve prospěch té druhé

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 23.09.13 13:46

Keira Knightley je taky hubená a hrdě vystavuje svůj plochý hrudník. Moje kamarádka s opravdu maličkými ňadry chodila schválně bez podprsenky, protože říkala, že takhle jí tam aspoň chlapi koukají. Jste si jistá, že máte správnou velikost podprsenky? Hodně žen prý nosí špatnou velikost a díky tomu se i zdá, že mají prsa malá, protože místo aby je podprsenka pozvedla a udržela na správném místě, zatlačí je do hrudníku. Já jsem dlouhá léta nosila velikost 75A, nákup byl pro mě utrpením, protože mi sedělo velice málo střihů. Pak jsem si zkusila 75B, protože v A ji neměli a mě se moc líbila. A ejhle, ona mi byla a spolu s ní i další podprsenky vlikosti 75B, nezáležeo na střihu. V těhotentsví jsem se dostala na 80C no a po porodu a při kojení 75D, která mi zůstala. Takže netruchlete, je velká šance, že prsa ještě povyrostou. Jinak udávání velikosti jen hloubkou košíčku je dost na nic. Jinak velká jsou prsa velikosto 65C a jinak 80C. Svému bývalému milému jste se na oplátku měla vysmát a prohodit něco nelichotivého o jeho přirození případně milostném umění. Však asi víte, že tak jako se většina žen trápí velikostí ňader, tak většina můžu pochybuje o dostatečné velikosti svého penisu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.09.13 14:07
avatar

Zdravím pb: Na tohle už musím zareagovat. Velikost penisu, velikost prsou. Ženy mají podvědomý mindrák, že jim maminky, kamaradky, bulvár a jiní vtloukají do hlavy, že prsa jsou předností ženy. Takže co jsou to prsa? Pro 13-18 leté chlapce něco, co by potřebovali ochmatívat, protože mají sexuální touhy. Pozdeji je to hezké koukadlo pro muže, bez rozdílu věku, ale každý muž preferuje ty svoje, oblíbené velikosti prsou ( je to možná tak 40-60 % malá velká prsa ). Dospělejší muži ví, že prsa jsou na chlubení, ale obličej vypovídá víc, o tom, zda bych partnerku chtěl či nikoli. Také prsa nehrají roli ve vhodnosti partnerky. Jde o to zda má svých pět pohromadě, jak je chytrá, ale i to těsně hraničí s tím jak se žena chová, zda je milá, jaký má vztah k onomu muži, jaké má životní moto atd. Prsa, jsou jen součást ženy, nic víc ( z nesexuálního hlediska). Na rozdíl od muže a jeho penisu, jsou bohužel vidět ( pokud s nimi nejste spokojena). Naopak, na ně muže krásně nalákáte. Pokud máte malé prsa nalákáte víc mužů než na velká ( Jednoduchá matematika. Velkých prsou je mnoho ale mužů, kterým se líbí jen 60%. Malých prsů je málo, ale mužů je taký velký dostatek 40%. Tedy Ti muži, kteří se na Vás zaměří, je více, než na kolegyni s velkými, protože oni si vybírají. Ale Vy jste nedostatkové zboží).

Nevím zda muži s velkými penisy, jsou více vyhledáváni, i když filmy tvrdí že ano, ale z biologického hlediska není velká část žen, která může mít styk s penisem velmi dlouhým. Je to taky jen mýtus, že velký penis = lepší a výkonější muž.

Já si vždy myslel, že prsa jsou ke kojení a penis k rozmnožování. V posledním století je to hlavně taky ( a díky bohu), něco co slouží zamilovaným k jejich hrátkám ( při chráněném / ochráněném styku)

Opravdu netrapte se, zda máte malá prsa. Spíše než prsa hledejte jiné přednosti. Chování, upravenost, povahu, temperament, pochopení ...

Nebojte, nakonec skončíte jako většina s jedním mužem, a věřím, že tím pravým.

Hezký den

Ohodnoceno: 3x
 
Od: davidp*
Datum: 23.09.13 14:03

Ahoj,

čím budeš starší, tím ti bude tahle věc připadat víc a víc malichernější. Na střední škole jsou malá prsa cílem posměšků, ale mezi dospělými je to problém jen určité skupiny chlapů, kteří to mentálně nedotáhli daleko. Je pravda, že mužům se asi líbí větší prsa "na koukání" :), ale pokud jde o partnerské vztahy, je na ženě mnohem důležitější, jaká je osobnost a ne její malá/velká prsa. S těmi se toho moc nenakecá a člověk přecejen prožije s partnerem víc času ve stoje. :)

David

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 23.09.13 14:43
avatar

Časem všechno dohoníš (zvlášť po dětech)

čím budeš starší, tím ti bude tahle věc připadat víc a víc malichernější.

A co více, nemusí se bát operace na stáří

ve stáří pak budete ještě ráda vzpomínat na svoje "půlky

Takze z toho vypliva univerzalni rada, nic nedelat a pockat na stari.

Ono se to spravi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.09.13 14:37
avatar

Ahoj - už jsem tady někde psala - malá, úhledná a elegantní prsa jsem vždy chtěla mít - ! -Ovšem musíte být přiměřeně štíhlá - takovým typům pak sluší všechny šaty - !

ale nezoufejte - po dětech a kojení prsa narostou - a ve stáří pak budete ještě ráda vzpomínat na svoje "půlky". - Pokud se mýlím - našetřete si na plastiku - ale mám dojem, že normální muži umělá prsa moc nemilují (právě naopak) - leda tak v šoubyznysu. Pokud se i v tomto mýlím, tak sorry a přeju hodně štěstí . Marcela.

doplněno 23.09.13 15:04:

- znovu jsem si pořádně přečetla Váš dotaz - máte zřejmě chlapeckou postavu (tu bych brala) - měla jsem taky takovou kolegyni - vždy jsem se jí moc obdivovala - byla hezká, štíhlá (prsa jsem jí nezkoumala) - ! - a jak říkám - ať si na sebe vzala cokoliv - VŠE jí slušelo.

- no, pak jsem odešla do důchodu - a obdivovanou kolegyni jsem potkala znovu po ca 10-letech - to už měla po 40-cítce - a nemohla jsem ji poznat - tlustá, neforemná a nakynutá "mamina" -a prsa teda MĚLA. !

- no, ale taky jsem měla jinou kolegyni, která se mi taky líbila - tu potkávám stále - a je pořád stejně hezká a štíhlá i po padesátce - a ještě - měla jsem jinou kolegyni, kterou jsem v práci poznala jako - sice hezkou, ale tlustou a neforemnou maminu - a teď po těch 10-ti letech si ji neustále pletu s její dcerou. Jsou si neuvěřitelně podobné - a obě velmi štíhlé- !

- a nakonec ještě - můj švagr se po letech setkal se svou láskou z mládí - on 70let, ona 65let - a oba jsou velmi hezcí, vitální, inteligentní - a jejich věk jim nikdo nehádá . Oba mají po 2 dětech a už i několik vnoučat.

- no, vlastně ani pořádně nevím, co jsem příspěvkem chtěla říct - snad jenom, že pokud člověk na sebe dbá, může být přitažlivý v každém věku, aniž se příliš stará zrovna o prsa. Marcela

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.09.13 15:02
avatar

hlasim se mezi napadniky :)

Ohodnoceno: 1x
 

 

Od: rita0
Datum: 23.09.13 16:25

Děkuji za všechny názory. Neberu prsa jako nejdůležitější. Nikdy jsem to nějak neřešila ale ty posměšky vás prostě donutí nad tím pořád přemýšlet. Stejně tak, když vám přítel řekne, že se s vámi rozchází jen kvůli tomu. To trochu zabolí. Na plastiku nikdy nepůjdu-nesnesu nic umělýho. Ale zase, když je nejhůř tak si vzpomenu na jednoho kamaráda, který mi řekl, že mám pěkné rozinky a mile se usmál :D :) Rozhodně radši budu poslouchat toto, než že mám obří melouny :D No, prostě se s nima skamarádím a nebudu to řešit-aspoň můžu spát pohodlně na břichu a věnovat se všem sportům, co dělám :D :) Tak ještě jednou děkuji :)

Datum: 23.09.13 17:22

Je to složité a při tom tak jednoduché. Je to rodové a příroda se neptá jestli jsme se svým tělem spokojený.Já patřím do té druhé poloviny žen , jo když jsem byla mladá , štíhlá a hezky oblečená , tak na takovou dívku nebo ženu je hezký pohled. Ale příjdou léta a začnou vás bolet záda , v létě se člověk potí ale nikdy mě nenapadlo si dát prsa zmenšit . Prostě respektuji co mě bylo dáno a vy co máte opačný problém se s tím smiřte a nenechejte se operovat, přijdou děti a kojení a mohl by být malér...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 23.09.13 17:30
avatar

Zaplaťpánbůh za názor na plastiku! *palec*

Pěkné rozinky :) ... škoda, že nejste má kamarádka. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.09.13 09:19
avatar

K tomu je potřebná celá řada aspektů. Dědičnost - jaká ňadra měla mamka, babičky, stavba těla, těhotenství a kojení. To Ti nikdo nedokáže předem říct. Ale velikost prsou přece dějiny nedělá. Jsou na světě důležitější věci. A každému chlapovi se líbí něco jiného. Znáš písničky kapitána Kida? Jsou u táboráků jedny z mých oblíbených: ŽE MÁŠ MODRÝ OČI O TOM MLUVIT NEBUDU, NAKUPOVAT NOVÝ ŠATY S TEBOU NEPUDU, PRO MĚ JE SPÍŠ DŮLEŽITÝ, SEŇORITO MÁ, JESTLI MOJE VYVOLENÁ V HLAVĚ NĚCO MÁ. *placni* Už chápeš, co jsem Ti tou písničkou chtěla říct? Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.