Odbarvení vlasů

Od: Datum: 14.09.13 17:43 odpovědí: 3 změna: 14.09.13 18:25

Dobrý den, mám obarvené černé vlasy, se kterými nejsem spokojená. koupila jsem si barvu tmavě hnědou, která mi do černa chytla. Obvykle jsem měla barvu na vlasech hnědou. Proto se ptám když chci zpátky na hnědo tak mám použít odbarvovač nebo zesvětlovač? děkuji mnohokrát

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: samadoma*
Datum: 14.09.13 18:02

ahoj,se stahovánímbarvy bych byla opatrná,zvlášt pokud jsi barvila teprv nedávno .Černá se obecně stahuje těžko,myslím,že se nevyhneš poškození vlasů.Ted jestli ti to za to poškození struktury vlasů stojí ...? nechala bych je odpočinout ,i když je to barva ,i ta se mytím trošku mění ,bledne ,a asi bych tento zásah nedělala doma ,nechala bych to kadeřnici ,až vlasy trošku odpočinou .

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.09.13 18:07
Mozna ti to do cerna chytlo proto.ze mas vlasy barvenim ponicene..proto bych taky neodbarvovala.kdyz budes odvarvovat.myslim.ze se to zesvetli moc -do zrzava a pak budes muset tedy zas obarvit na odstin.ktery chces.coz se vzhledem k poskozeni vlasu nemusi povest.
Ja bych pockala a casto myla vlasy...

Od: samadoma*
Datum: 14.09.13 18:25

přesně tak ,ted jen často mýt ,jestli to byla hnědá barva,je možné ,že to do té hnědé ještě častým mytím dotáhneš...

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.