Nějaký dort pro diabetika

Od: Datum: 12.09.13 21:32 odpovědí: 4 změna: 13.09.13 15:22

Dobrý večer,

prosím o nějaký jednoduchý recept na dort pro diabetika.

Vlastně ani ne tak dort,stačí mi úplně piškot nebo kapsel či jak se tomu říká.

Já zkoušel jednu recepturu,vyloučil jsem cukr a po vyšlehání vajec nic moc.Tvrdé,žádná chuť.

Prosím o tip,potřeboval bych to do zítřka,mockrát díky.

Pěkný večer.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.13 22:06

Zkuste zadat do Googlu "dort pro diabetika" , vyjelo mi jich hodne.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.09.13 01:28

Mně jich taky vyjelo hodně jenže ani jeden není použitelný.

Nemám žádné náhradní sladidlo,na korpus mixuju žloutka s půlkou cukru a bílka s druhou půlkou.

Odmyslete si cukr a je to v pytli.

Tam vůbec nemusí být umělé sladidlo,jde jen o to,ať není korpus tvrdý.

Datum: 13.09.13 13:52

Já pro naše diabetiky dělám s úspěchem "dorty " slané. Ty mají veliký ohlas i mezi nediabetiky. Základ tvoří toustový chleba promazaný nějakou oblíbenou pomazánkou a proložený dobrůtkami (olivy, šunka, vejce, zelenina...). Ozdobit se dají libovolně, fantazii se meze nekladou. Je to moc dobré a řekla bych že se to dá udělat pestřejší a lákavější než dorty sladké. Příležitost k přípravě a konzumaci se najde vždycky. Při prohlížení ve vyhledavači jich vyjede veliké množství, ale já připojím ty z mé vlastní kuchyně.

Datum: 13.09.13 15:22

Kolik toho ten diabetik sní? Dnes už si klidně může dát i zákusek s cukrem nebo kousek čokolády ale pak musí snížit porce všeho ostatního. Zkusit můžete i nepečený z dia sušenek ale nic moc pro mlsnou hubu to není. To raděj ten slaný, jsou moc hezké.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.