V opilosti jsem jiný člověk

Od: Datum: 12.09.13 11:53 odpovědí: 17 změna: 27.09.13 07:39

Zdravim... Stala se mi desiva vec... :( Meli jsme s pritelem udobrovaci vecer,zasli jsme si na vinko,nejak se to zvrtlo a ja vypila pres pul flasky tvrdyho... posledni dve hodiny v baru si nepamatuju, placeni, odchod z baru a cestu domu vubec ale vubec nevim...Ja to nechapu, uplny okno, pro me nepochopitelny... Letmo si pamatuju co se delo u me doma...pry jsem Pritele z niceho nic napadla... :( jako kdyby ve mel byl jiny clovek, jakysi demon-mela jsem u sebe i nuz a ohrozovala jsem se..,rozdavala pesti...Mluvila jsem uplny blbosti, hlouposti, Opravdu nevim, nevim nic! Sama sebe nechapu... ja toho cloveka moc miluju a takhle jsem se zachovala, jenom kvuli alkoholu...vsechno me tak mrzi. Uz jsem z toho druhy den spatna...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.13 11:58
avatar

Neboj, to se vyřeší. Alkohol sám o sobě je démon. Dobrou náladu ti může dodat to, že jsi neudělala něco horšího - a že se poučíš pro příště.

S někým holt tvrdý alkohol dělá takové věci. Moje soukromá teorie je taková, že to souvisí se stresem, který má člověk v sobě. Nějaký potlačovaný vztek, nebo bolest. Když se člověk potom napije, vyplave to z něj jako bublina na povrch.

Takže se příště takovému množství vyhni, mohlo by se to totiž opakovat. Zkus si dát maximálně jednoho panáka, nebo zkus mírnější alkohol, pivo nebo víno.

Nejíš taky nějaké prášky, třeba antidepresiva? Ta mohou zvyšovat účinek alkoholu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ladysissi99*
Datum: 12.09.13 12:00

Ne, neberu nic takoveho ... Jen se bojim, ze se zmeni nas vztah s pritelem...

Datum: 12.09.13 12:11
avatar

Pokud jste tam nejuchala s nekym jinym, nebo nebyla moc "pravdomluvna" a nedala rec o jeho rodine popr. byvalych laskach, tak to pritel pochopi :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladysissi99*
Datum: 12.09.13 12:22

pravdomluvna asi byla...protoze rikal, opily clovek mluvi pravdu...o cem jsem se bavila opravdu nevim... :-/ nechapu jak nekdo muze mit takovy vypadek pameti...

Od: ben®
Datum: 12.09.13 11:59
avatar

Dobrý den, jak se říká, tak vše zlé je i k něčemu dobré. Nyní už to o sobě víte a musíte si na to dávat pozor. Alkohol omezit nebo ho nepít vůbec. Máte asi smůlu - někdo má "opici" veselou, jiný smutní, někdo ztuhne a jiný je agresivní. Zdravím!

doplněno 12.09.13 12:05:

Přítel to snad pochopí, když si o tom promluvíte. Pokud Vás má rád, tak Vás nebude do alkoholu nutit a ještě si Vás ohlídá, aby se to zase "nepřepísklo".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.13 13:06
avatar

no jestli jste nejdříve pili víno a pak jste přidala ještě půl láhve tvrdého, pak se nedivte co přišlo. Těžký drak, alkoholické okno a zprimitivnělé chování.

Radím : Příště se držte jen toho vína. Dráček z dobrého vína bývá veselý a příjemný. Drak z gořalky bývá ostrý, nefajnový a často agresivní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidp*
Datum: 12.09.13 13:27

Dobrý den,

všechno záleží na tom, co jste všechno provedla. Bohužel platí to, že alkohol uvolňuje sebekontrolu, takže Váš přítel si může situaci vyložit tak, že jste ve skutečnosti taková. Není to pro Vás dobrá zpráva, ale od Vašeho přítele to bude potřebovat velkou dávku pochopení, aby to překousl.

Každopádně je ve Vás něco, co z Vás chtělo ve stavu opilosti vyskočit a s tím musíte něco dělat. Nevyznám se ve spirituálních věcech, ale zkuste zapracovat na tom, abyste tu negativní energii, kterou máte někde uvnitř, ze sebe nějak vypustila nebo se jí zbavila, protože další opička (opice) může přinést znovu problém.

David

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petr®
Datum: 12.09.13 13:29

V opilosti nikdo není jiným člověkem, je to stále on, akorát opadávají zábrany a člověk se nekontroluje

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 12.09.13 16:59

Neznám nic, co by mě na ženách odpuzovalo více, než je opilost. Jak už tu někdo napsal, alkohol z vás neudělá někoho jiného, jen vás zbaví všech zábran. Na světlo vyklubalo to nejhorší ve vás. Pokud má váš přítel pod čepicí, tak mu dojde, že se to může stát znovu. Být jím, tak bych to neriskoval.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.13 18:14
avatar

opilá agresivní hysterická žena tomu já říkám pořádný peklo - chce se to naučit bumbat tak aby člověk věděl co dělá nebo nebumbat
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 12.09.13 18:32
avatar

aneb

Jsi-li blbej, nepij, projeví se to : )

(Werich)

ale já bych to nedramatizovala - stalo se, skoro každý znás něco podobného zažil, když přehnal, někdo tančí po stolech, další se svkléká, jinej přeskakuje nepřeskočitelný (já), atdatd.. chce to znát svou míru a umět si pak dát stopku - a nebo fakt raději nepít.. : )..

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 12.09.13 23:07
avatar

Jo jo, každej má svýho démona... stačí ho pořádně zalít a rychle vyroste... :)

Taky se mi něco podobného stalo, i polovině mých kamarádům... druhý den omluvy,... pár dní špatné pocity, pak to přejde, a za čas se tomu musí člověk zasmát...

Ale má to i tu výhodu, že když se vypijete a děláte hovadiny, že pak najdete pochopení pro druhé když se jím to stane, a uráží vás aj...

A těm co se to nestalo, tak se jím to stane... nad chlastem (trvdým, ideálně kombinovaným s pivem) nelze vyhrát...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: hop®
Datum: 12.09.13 23:38
avatar

Z Vašeho dotazu je patrné, že se Vám podobný úlet stal poprvé. Vám i Vašemu příteli přeji, aby to bylo i naposled, o podobných "akcích" je dobré si upřímně mezi třema očima (přítel jedno přivře) pokecat, člověk pak zjistí co vlastně prováděl, bývá to pro rozumné lidi docela slučná protialkoholní léčba.

Každý má jiné "opičky", někdo je smutný, jiný veselý, jeden má najednou rád celý svět a jiný by ten svět rozštípal na s*ačky včetně svých kamarádů. Agresivní stavy jsou ty nejhorší, to by opravdu stálo za to ten přísun alkoholu kontrolovat, veselou náladu určitě každý odpustí raději...

A hlavně neváhejte a promluvte si o akci se svým přítelem, doku je to ještě Váš přítel, mějte připravení vysvětlení které jste napsala zde, i upřímnou omluvu pro něj...

Ohodnoceno: 2x
 

 

Datum: 18.09.13 19:37
Přeji pěkný den,
nechci, aby to znělo jako laciné chlácholení, ale na začátek Vám chci říct, že si nemyslím, že je to tak vážné, jak teď asi cítíte. Alkohol z nás prostě dělá magory. Buď se všemu smějeme jak blbí nebo prostě rozbíjíme všechno kolem. Všichni víme, že se to tak děje, takže i Váš přítel by pro to měl mít pochopení, zvláště když viděl, kolik jste toho vypila.
Já bych Vám asi poradil upřímnou omluvu. Nebojte se toho. Jestli Vás opravdu miluje, tak na to velmi rád zapomene a nebude se na Vás zlobit. Vztahy přece nejsou jenom o tom krásném. Vztah, který má hodnotu musí vydržet spostu karambolů, takže takováto zkušenost Vám nakonec může být k velkému užitku.
Přeji Vám, aby jste u svého přítele nalezla pochopení a láskyplnou náruč a abyste se na sebe přestala zlobit.
Noviny
Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin1965*
Datum: 26.09.13 21:03

Proto je dobré pít pravidelně, tím se to všechno srovná. Ale teď vážně - optimální je, když Vaše názory v opilosti se co nejméně liší od těch ve střízlivosti, pak je to v pohodě. Na druhou stranu všechny frustrace stejně časem vyjdou najevo a alkohol je jen urychlovač toho všeho.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.09.13 07:32
avatar

Ve svém životě jsem potkala dva lidi, kteří měli stejný problém jako vy. Naneštěstí jeden z nich byl můj muž. Měl, jak říkala jeho maminka, laskavé a dobré srdce. Fakt měl. Když měl špičku, byl zábavný, vtipný, milý. Ale to málokdy dokdy dokázal zůstat u takové hladiny alkoholu v krvi. Pil dále a opil se. A to se z něho stala vzteklá, sprostá, surová bestie. Slovo "zabít" bylo v každé větě a myslel to úplně vážně. V tom vzteku měl strašlivou sílu a naprosto vymazaný rozum. Nikdy nikomu nepřeji takového člověka potkat a dostat se mu do rány. *plac* To, co píší ostatní, to dokazuje jen to, že se s takovým člověkem ještě nikdy nesetkali. Tvrdím, že alkohol je ďábel. Navíc, dokáže z milého člověka udělat zvíře. Surové, sprosté, agresívní. *cert* Když se ho, při rozvodu, ptali, proč mě tak strašně bil, říkal, že vůbec žádný důvod neměl, ale že má takovou hnusnou opici. A proč tedy pil? Protože si vždycky myslel, že to zvládne. *plac* Dejte si móóóóc dobrý pozor na alkohol. Vyhýbejte se mu.Možná, že právě vy jste taková, že z vás alkohol udělá zrůdu. To píšu bez přehánění, střízlivě, s odstupem času mnoho let. Stále z toho hodně smutná *plac*

doplněno 27.09.13 07:52:

Coklit, opila se ona, ne on. *sok* Musí být strašné, když se takhle opije máma a jde domů k dětem! Fakt, bacha na olkohol!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.09.13 07:39
avatar
Přesně tak, zažila jsem v životě dva lidi, kteří pili často a pod vlivem alkoholu, se chovali jako prasata. Takže záleží, jaké zkušenosti má váš přítel a co je ochotný zkousnout. Zamilovaní rádi přehlíží věci, které už jsou často i přes čáru.
Já osobně bych brala nohy na ramena, už nikdy více.
doplněno 27.09.13 08:24: Babkazov: ano, já to tak pochopila, že pila ona.. Být já jejím přítelem, tak beru nohy na ramena.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.