Přípravky pro rychlejší růst vlasů

Od: Datum: 09.09.13 10:01 odpovědí: 7 změna: 11.10.13 12:16

Neznáte někdo nějaký např. sprej, který pomáhá vlasům, aby rychleji rostly? nebo šampon? cokoliv..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rnk*
Datum: 09.09.13 11:34

Tomu bych moc nevěřil. Volně prodávané přípravky nebudou účinné, zato drahé. Zajděte ke kožnímu lékaři. Léčí to například kryoterapií.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.09.13 16:20

Mi kožní předepsal Selzink plus 3 balení, pak měsíc přestávku. Opravdu vlasy a nehty zrychlily růst. I kvalita se zlepšila. Selzink plus je v lékárně volně.

Od: korr*
Datum: 12.09.13 00:29
Dobrý na vlasy je Biosil plus, ten se koupí bez předpisu za pár korun v lékárně a taky jsem našla nějké tipy na http://budkocka.cz/krasa/jak-urychlit-rust-vlasu/. Zálěží na tom, jaké máš vlasy, jestli zničené nebo zdravé, zničené rostou pomaleji.

Datum: 12.09.13 10:35

Rust vlasu je dan geneticky. Vsechny pripravky jsou vyhazovani penez. zasadou je vyzivovat vlasy "zevnitr" . tzv. jidelnickem. Pripravky si mozna muzete zakoupit na vlasoe korinky, vyzivove ampule, ale t je asi tak vsechno. Biosil, jak je tu zminovano, je na posileni (vitaminy), ne na rust. To opravdu neexistuje, jinak bysme vsichni meli haro az na zadek :)

Od: dobrman*
Datum: 11.10.13 12:00
kdyby něco takového účinného bylo, tak si myslím, že máme všichni hlavu plnou vlasů a ne tyto dotazy.

Datum: 11.10.13 12:16

V lékárně se dá koupit "gelatina+". Ale je to dost drahé. Já to polykal z úplně jiných důvodů, ale jako vedlejší účinek mi rostly vlasy rychleji. Nečekejte ale nějaký zázrak. Taky Vám vlasy nezhoustnou, jen je budete muset dřív stříhat.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.