BB cream pro mastnou pleť

Od: Datum: 31.08.13 21:25 odpovědí: 9 změna: 02.09.13 16:04

Dobrý den, chtěla bych si koupit BB cream, ale zatím nemám s žádným zkušenosti. Mám lehce mastnou ple|ť, spíše jen na nose a póry také jen na nose. Četla jsem o novém BB creamu od Garnierpro mastnou pleť. Má s ním někdo zkušenosti? Nebo je lepší jiná značka? Děkuju :))

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ivetka*
Datum: 01.09.13 15:03

Ano.. Zkusila jsem ho.. Mám mastnou pleť a mohu říct, že mi nevyhovuje... Používám raději korektory.. A chodím na kosmetiku :)

doplněno 01.09.13 15:03:

Mě nevyhovuje... Ale to je můj názor... Možná někdo zde napíše ,že mu vyhovuje ale mě ne :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.09.13 16:12

Jsem naprosto spokojená s přírodními krémy od značky Topvet, nejde o reklamu:)

Dlouho jsem používala tento http://www.topvet.cz/pece-o-plet/aktivni-pletove-kremy/608-gelle-royale-active-creme, ale už se nevyrábí, tak jsem přešla na konopný http://www.canapino.cz/konopn…m-topvet-rakytnik-p-1798.html. Seženeš v lékárně, ale více ve zdravých výživách. A všechny luxusní krémy z reklam se můžou jít bodnout *smich*.

Od: strom7
Datum: 02.09.13 15:00

až na to, že Vaše odpověď je úplně mimo téma. Slečna se ptá na BB cream, to je hydratační krém s pigmentem, takže tónuje a sjednocuje barvu pleti. Jinak z mé zkušenosti, používala jsem od Garnier BB i na mastnou i ten na suchou a ten na suchou sice dost mastí, ale já si na něj nanesla pudr od Dermacolu a vypadalo to přirozeně, lépe než make-up a přitom to dostatečně zakrylo nedokonalosti a nedělalo takové ty nápadné přechody mezi krkem a obličejem. Ten na mastnou pleť více zvýrazňuje suchá místa (šupinky). Jediný problém jsem měla akorát v létě a to z toho důvodu, že pracuji neustále venku (tzn. na slunci), takže potřebuju pleť ochránit i nějakým tím faktorem, to jsem vyřešila tak, že si pod BB dám ještě opalovací krém SPF 50 od Garnier na obličej a nic se nedrolí ani nežmolkuje.

Datum: 02.09.13 15:01

Neumíte číst nebo co?:D

"Nebo je lepší jiná značka?"

doplněno 02.09.13 15:09:

Tak děkujeme kriminální ústředně za rozbor *smich*. Že já blbec se snažím poradit.

doplněno 02.09.13 15:26:

Víte co, nechám to na zvážení tazatelky, pokud jí má rada vadí, ozve se, že v otázce myslela něco jiného. Nebo bude můj příspěvek jednouše ignorovat.

Takových rýpajících anonymů tu máme dost a dost *uf*.

Datum: 02.09.13 15:07

No tak o tom kdo neumí číst se snad nebudeme dohadovat když se slečna ptá na BB, což není obyčejný bílý krém, ale má hnědou barvu a topvet nic takového nevyrábí. A ptá se zda má s Garnier někdo zkušenosti. To nevadí, že jste tu otázku nepochopila :D

Datum: 02.09.13 15:37

Měla byste krotit své ego a přijmout fakt, že Vaše odpověď prostě nebyla k tématu. A co se týče toho, že vystupuji jako anonymní, tak mi řekněte který předpis mi to tady zakazuje? Já to nemám zapotřebí, sem tam odpovím na to co vím a s čím mám zkušenost. A to, že Vás upozorním, že neodpovídáte na položenou otázku? Co je na tom? Rejpání je to Vaše "kriminální ústředna". A vzhledem k tomu, že tady ty žabomyší války už vůbec nejsou k tématu, tak se dál vyjadřovat nebudu, protože věřím tomu, že byste byla za chvíli schopna udělat mi větný rozbor, jen abyste dokázala, že mám někde chybu nebo špatný slovosled. Nashledanou

Datum: 02.09.13 15:47
Musim se Martiny zastat. Tazatelka se na zaver dotazu opravdu pta, zda nekdo nezna treba jinou znacku. O tom, ze musi obsahovat castecky pigmentu, neni nikde ani zminka. Odpovedi neslouzi jen tazatelum, ale mohou pomoci i ostatnim, jako treba ja - mam podobnou plet jako tazatelka a vsechny kremy na me zatim byly prilis mastne. S pigmentem jsem zkousela krem od Avonu, plet opravdu rozjasnil, ale opet byl na mou plet prilis mastny. Poohlednu se po tom, o kterem pise Martina, dekuji ;) Strom7 ten arogantni ton je trochu zbytecny, jde to rici i jinak.
doplněno 02.09.13 17:10:

Ach tak.. Opravdu jsem si myslela, že BB cream je jen název krému od Garnier.. člověk se stále učí.. Nicméně v tom, že je jen Vaše věc, jaký zvolíte tón, nemáte pravdu zase Vy (strom7) ;)

Pro Martinu: s krémem uvidím, pokud bude zase příliš mastný, vyplácám ho na jiné části těla, jako vždycky, abych ho jen tak nevyhodila ;) Děkuju,.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.09.13 16:01

Jaký zvolím tón je jen moje věc, nikdo Vás nenutí, abyste na něj reagovala. Tazatelka také hned na začátku dotazu uvádí, že si chce koupit BB cream, a ano o částečkách pigmentu se v něm opravdu nikde nepíše, to jsem jen chtěla vysvětlit co to ten BB cream je a tím pádem i pointu dotazu, kterou jste ani Vy, ani Martina nepochopily. A co se týče jiné značky, BB cream nevyrábí jen Garnier, ale také třeba Avon, Vichy atd. je jich spousta. Tak si o tom zkuste najít něco na netu, možná pak pochopíte o co se jedná.

Datum: 02.09.13 16:04

Coklit, děkuji Vám. Tazatelka uváděla mastnou pleť, toho jsem se držela. Zřejmě jsem se opravdu nedržela první myšlenky tónovaného krému, nicméně nechápu, za co jsem schytala takovou přednášku.

A co se těch Topvet krémů týče, konopný mám doma čtyři dny a jsem velmi spokojená. Je sice nečekaně mastnější, než byl ten Geleé Royale, ale výsledkem je srovnatelný. ;). A aby se pleť neleskla během dne, na to doporučuji http://pletove-kremy.heureka.…et-oil-mattifier-cream-17-ml/. Není to úplně levné, ale fakt super.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.