Můj vzhled, jsem ošklivý?

Od: Datum: 18.08.13 18:11 odpovědí: 32 změna: 03.09.13 20:41

Ahoj, je mi 16, nikdy jsem se sem nechtěl obrátit, ale čas mi to nějak rozmluvil a tak jsem tady Ale jedná se o můj vzhled. Pár holek už mi řeklo, že jsem ošklivý a řekli mi to do obličeje. Také co holky moc nemusí je můj koníček. Chovám totiž mravence, pavouky atd..prostě takové malé potvurky. Napsal jsem o tom knížku a dělám přednášky po školách, ale ty holky to vždycky odradí. I když je nenutím se na to koukat atd... Prostě většina holek mi řekla, že jsem ošklivý a nechtějí mě a tak bych zde přítomné dámy sámozřejmé klidně i pány poprosil o váš názor na mě. Jak vypadám a co popřípadě změnit k lepšímu, Fotku dávám pod článek do odkazu. Předem děkuji.

Fotka: http://2i.cz/e1cd2f05d6


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 18.08.13 18:19
avatar

Myslím, že k vyloženému ošklivákovi máš hodně daleko. Sice nejsi vyložený manekýn, ale kdo z nás je, že... *nevi*

Ty holky spíš odrazuješ svoji zálibou a možná svým chováním, třeba Ti něco závidí...

A co se týká vzhledu, možná by Ti více slušely nějaké brýle s méně výraznými obroučkami... ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.08.13 18:26
avatar

Méně výrazné NE! Tyhle Doctorovské jsou nejlepší! :D Jinak nic zvláštního (jakože žádný důvod proč ti má kdo říkat, že jsi ošklivý). Prostě normální vzhled.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ria®
Datum: 18.08.13 18:36
avatar

Ošklivej? *sok* to ani náhodou, jsi jen sprominutím v takovém "joudovském" věku, čímž si musí víceméně projít každý, být tebou jen změním účes - trochu to hodit nahoru a chvíli počkat až "zmužníš"..:D.. pak budeš holky odhánět klackem.. a to že se někomu nelíbí koníček - tobě se líbí bavit se hodiny o šminkách a lacích na nehty? Hledej kamarádku na chovatelských webech, tam je mraky pohodových holek v tvém věku, kterým všelijaké breberky nevadí. ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.08.13 18:37
avatar

Ošklivý nejseš a ty brýle si nech, právě se k tobě docela hodí :) - toť názor mladého heterosexuálního muže *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vivia
Datum: 19.08.13 06:26

a ty lišáku jeden... :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.13 18:38
avatar

Vzhled nebude příčinou té ošklivosti. Spíš to odhaduji na téma rozhovoru, které prosazuješ, případně na celkové chování a vystupování.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: davidp*
Datum: 18.08.13 18:42

Ahoj davifi,

jako chlap nedokážu posoudit, zda jsi ošklivý nebo hezký, ale své dceři vtloukám do hlavy, že kluk může být sebehezčí, ale pokud nemá nic v hlavě, tak krása nepomůže. Takže klidně se o svůj vzhled zajímej, ale podle mého názoru je mnohem důležitější tvoje inteligence, smysl pro humor atd. a to mají rády holky, které skutečně stojí za to.

David

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.08.13 18:44
avatar

I když se tedy raději podívám na snímek pěkné dívky:D, musím nezaujatě přiznat, že jsi pěkný kluk a nemáš se za co stydět. Pěkné vlasy, moderní brýle. Možná bych doporučil nějakou péči o pleť, existuji i pánské kosmetiky a přípravky. Dnes už je to normální, zajít ke kosmetičce a poradit se o údržbě pleti...;) V šestnácti ti to sluší a myslím, že pokud nějak neztloustneš, nebo se neponičíš nějakým tetováním nebo piercingem, bude to OK.

Co se týká tvého koníčku, moc fandím lidem, kteří něco dělají, umí to, jsou do toho "zažraní". Pokud už jsi na takové úrovni, že přednášíš a píšeš, jsi frajer, tohle totiž není zrovna nic jednoduchého.

Takže závěr: Jakmile ti holka řekne, že jsi ošklivý, hojí si nějaký svůj mindrák, ber to tak, že jsi rozumem a chytrostí vysoko nad ní. Trénuj si vlastní sebedůvěru. Určitě najdeš nějakou, která bude fandit i tvému zajímavému koníčku, znal jsem jednu, která se mazlila se sklípkany...*palec* V šestnácti určitě nemáš zmeškáno a dívky v tvém věku prostě pavouky nemilují...*uf*

Neboj, ono to vyjde.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: davifi
Datum: 18.08.13 18:51

Děkuji všem Jen jsem chtěl znát váš názor

Datum: 18.08.13 18:58
avatar

Přestože stojíš na prahu dospělosti a já na prahu důchodu, líbíš se mi. Nejsi žádný sladký filmový manekýn, ale myslím si, že jsi prima kluk a že s Tebou může být legrace. Kdybych byla o 40 let mladší, klidně bych s Tebou kamarádila, i když pavouky, po pravdě, moc nemusím. Mravenci mi nevadí, pokud je nemám ve spodním prádle. Máš krásné zuby a pěkný úsměv. Ty brýle s širokou obroučkou působí k Tvému obličeji dost tvrdě, volila bych nějaké jemnější. Už to napsal Hop, neopisuji od něj, ale byl to můj názor, když jsem se na Tebe podívala. A pokud Ti řekly ty holky přímo do obličeje takovou neomalenost, jsou to hloupé husy a nezaslouží si, abys s nimi kamarádil. Klidně jim to také řekni, že mají velký zadek, nohy trochu do o, nos jako kliku u blázince. A taky šilhají a mají 2 brady! Na hrubý pytel hrubá záplata. Navíc, i kdyby jsi byl doopravdy ošklivý /což nejsi/, krása není všechno. Důležité je, co má kdo z nás v hlavě, jeho intelekt. A ten bezesporu máš. Uvidíš, že jednou přijde dívka, pěkná, normální, ne falešná ani namyšlená a pro ni budeš víc než ostatní, třeba i s Tvými pavouky. *placni*Jaga.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: pohankaa
Datum: 18.08.13 19:26

Nevidím nic špatného, ani ošklivého. Naopak, pěkné, čisté vlasy a krásné zuby. Okolo 15 let nevypadá žádný teen. jako hvězda, kromě holek, co se namalují, načančají a nejsou vlastně ani poznat, jak vypadají ve skutečnosti. Pokud máš dojem, že to není ono, počkej pár let. Ono se to ukáže. A až půjdete na třídní sraz po x letech, uvidíte, jak jste se všichni změnili. Holky, co ti to řekly, tak si myslí, že si to ke klukům můžou dovolit, ale můžou někdy narazit. Jsou namyšlené a myslí si, že nad ně není. U tebe je vidět, že jsi hodný kluk.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pohankaa
Datum: 18.08.13 19:30

Jako mladá jsem se cítila špatně, nelíbila jsem se sama sobě. Dnes, když jsem probírala fota z mládí, tak jsem si říkala, vždyť jsem nebyla tak ošklivá, ani tlustá. Naopak jsem si řekla, proč jsem měla mindrák?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.13 19:55
avatar

Zlatá slova, pamatuju si na třídní srazy po mnoha letech, kdy se lidi změnili dost podstatně. A ber to tak, že je důležitější, co má člověk v hlavě, než jak vypadá.

Jak říká jedno slovenské přísloví: Keď je chlap o trochu krajší od čerta, už je dost pekný.*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: chrest*
Datum: 18.08.13 19:41

Já doporučím holit těch pár chlupů, co máš na tváři. :) Dokud nemáš pořádné vousy, tak pravidelně holit, protože takto vypadáš neupraveně, jak kdybys o sebe nedbal.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 18.08.13 20:00

když tě viděla moje přítelkyně, tak povídá "co je to za pavouka" *smich*

dělám si srandu, neříkala nic, protože už spí

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.13 20:08
avatar

Ahoj, na fotce vypadáš sympaticky, ale tak nějak nemastně, neslaně. Můj osobní názor - trošku si pohraj s vlasy, nějaký sestřih, trocha úpravy. Jinak ok, oči máš pěkné, rysy obličeje také. Zkus třeba také čočky, máš hodně výrazné brýle, což může odvádět pozornost.

A že holky říkají, že jsi ošklivý? Tak sorry, ale to jsou slípky, tipuji tak 16-17 let, viď? V tomhle věku každá hledá Brada Pitta a myslí si, že on čeká právě na ni. Nicméně mám dojem, že ta tvá ošklivost hodně souvisí s tebou chovanými mazlíčky:). Přece jen většina holek pavouky a podobné potvůrky nemusí.

Závěr? Slepice neřeš, normální fajn holka na tebe někdě čeká:).

doplněno 18.08.13 20:10:

A souhlasím s Jagou - až zase nějaká jedovatě prohodí, že jsi ošklivý, usměj se a pobaveně prohoď "no jo no, ty taky nejsi žádná modelka/máš velký zadek/nohy do O... a libovolně.

doplněno 18.08.13 20:55:

Houby, to chce reálně a hlavně před hodně lidmi:D.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: olaf71*
Datum: 18.08.13 20:36

a kde to prohodí, na FB? :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 18.08.13 22:31
Měj se rád takový jaký jsi. Ta která bude ta pravá tě takovýho taky bude mít ráda. Holiče by to určitě chtělo. Obecně sportu a kliků taky není nikdy dost.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 18.08.13 22:33
Měj se rád takový jaký jsi. Ta která bude ta pravá tě takovýho taky bude mít ráda. Holiče by to určitě chtělo, jak vlasy tak tváře. Obecně sportu a kliků taky není nikdy dost.
doplněno 18.08.13 22:34: pardon, já chtěl jen jednou...
Ohodnoceno: 2x
 
Od: martin1965*
Datum: 19.08.13 01:16

Ošklivý určitě ne. Chtělo by to víc fotek na posouzení. Ale v každém případě jste docela zajímavý a netuctový typ. a na první pohled i docela sympatický. Fotka je jedna věc, ale je spousta dalších věcí, kterými ostatní lidi přitahujeme nebo špíše odrazujeme, celková postava, chůze, mluva (to je mimo - ale jakkoli souhlasím s jednáním pana státního zastupce Ivo Ištvána - když ho slyším mluvit, tak bych střílel), hlavně oční kontakt, upřímný usměv a nevím co ještě dalšího. (odpovídá muž 48 let)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.08.13 07:47
avatar

no já ti na závěr něco řeknu, ale začnu úplně jinde. Ve škole jsme měli holku, která nebyla žádná hvězda. Nebyla nic moc pěkná a měla asi 10 kilo navíc. Někdo by řekl, že byla ošklivka.

Jenže tato od pohledu nic moc holka dovedla bavit celé okolí, měla ráda kluky a dokázala jim to dát najevo. Každý ji chtěl. V tanečních na ni stáli frontu a ještě si nadávali, když ji někdo někomu vypíchl.

Si myslím, že s tvou ošklivostí je to naopak. Jerstli holky bavíš řečmi jaké máš doma pěkné mravence a pavouky, pak se nediv, že se tě štítí.

*afro**fn**fn**fn*

Ohodnoceno: 3x
 
Od: agumilka*
Datum: 19.08.13 11:14

Ahoj :) já sobně si myslím že holky s kteryma si chodil nebo chtel chodit ...se neuvazaly na tvuj vzhled ...ale spis osobne na tvuj koníček ..ktery se jim zdrejme nelibil! Nejsi žadnej škareda! ;) Jsi normalni kluk s normalnim vzhledem sa se zajimavim koničkem ;). Já osobne pavouky atd.nemusim .. :D ale ty holky by se meli spise zamerit na tebe uvnitr..! Na vzhledu nezalezi (y) si myslim ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.08.13 18:19

Dobrý den, podle mě nejste ošklivý. Člověk se přece nedá soudit jen podle vzhledu. Akorát mně byste se více líbil, kdyby jste se nechal trochu ostříhat. Ale každý má jiný názor. Pokud Vám to nějací lidé říkají tak jenom závidí a nebo nejste zrovna jejich vkus. Každému se líbí někdo jiný. Však i na Vás někdo čeká komu se budete líbit. Možná, že většině holek připadají pavouci odporné a bojí se jich. Tudíž by se Vás kvůli tomu mohly štítit, ale nic si z toho nedělejte. Najděte si nějakou holku, které se bude líbit jaký máte vztah ke zvířátům a podobně. Přeju hodně štěstí!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karinkaa21
Datum: 19.08.13 19:44

Pohodář, netipovala bych ti 16 ale více...ale možná je to kvůli té fotky. Jinak poradím to co výše, snaž se bavit normálně, nesnažit se prosazovat jen tvé koníčky (zvláště v tvém případě pavouci a mravenci...)

držím palce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.08.13 20:58

Ošklivý nejsi vubec.Jsi pěkný kluk,jen byt tebou tak bych si koupila holicí strojek a holímse.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.13 11:53

Ahojky...Máš krásné vlasy a ještě krásnější zuby.Je mi 35a můžu říct,že se mi líbíš a na kecy mladých holek,které se v sobě nevyznají nedej...Pěkný den..Gábi

Ohodnoceno: 0x
 
Od: joolie*
Datum: 27.08.13 13:56

jsi krásnej :) možná bych si na tvym místě oholila ty fousy, ale jinak jsi opravdu krásnej, nechápu co to bylo za holky...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aneta311*
Datum: 27.08.13 18:03

Ahoj, upřímně nechápu holky, které si myslí, že si ošklivý. Vypadáš jako sympaťák - ale připadáš mi spíš na 20 než na 16 :) a máš pěkný zuby :) . Jestli tě nějaká holka nechce, tak to musí být už jedině v chování (ten tvůj koníček není sice tak obvyklý jako jiné - třeba jízda na koni a tak), ale taky má hodně příznivců a mravence a pavouky může klidně chovat i nějaká holka, ne? ... Je pravda, že co znám holky (i ty 16ti leté), tak většina z nich letí na takovéty namachrované blbce - to že ti nějaká taková řekne, že jsi ošklivý, ale neznamená, že doopravdy jsi.

Ale dost okecávání :) Prostě nejsi ošklivý a tečka - nedělej si hlavu z názorů holek, který ve finále ani neví co chtěj, užívej si života a jednou určitě potkáš holku, pro kterou budeš ten nejhezčí kluk :)

Ohodnoceno: 1x
 

 

Od: komtesa
Datum: 28.08.13 17:06

Ne , nejsi ošklivý:)

a máš pěkné zuby:))

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kenseiarrs*
Datum: 31.08.13 18:07

Ahoj, zkusil bych změnit účes, na tom spoustě holek v mladším věku záleží. Třeba vyholit obě strany a vzadu tak na 15mm a vrch trošku zkrátit. Sám to tak mám a dost se to líbí mě i okolí :) Brýle nech si nech, ty se mi celkem líbí a docela se k tobě hodí.. Pro inspiraci - http://loshairos.com/wp-conte…13/vo1-hairstyle-2013-men.jpg (ten má i vousy, jako ty) :-D http://www.vlasy-ucesy-kadern…blic/images/looks/000/456-jpg Jinak zkus třeba změnit téma a bav se o něčem jiném, než o mravencích :) Tak hodně štěstí! *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.13 18:50
avatar
Myslim.ze nejste osklivy. Vylozene hezke mate zuby.na ktere plno holek kouka! Bryle co nosite se mi libi.A mohou pusobit jako prednost.kdybyste celkove pusobil sebevedomeji!
Tim chci rict.ze osklivy nejste! Ale zalezi na tom jak se citite a co z vas vyzaruje!
Pavouky a ty jine potvory vubec nereste...normalni holka by va
m asi nedala kosem kvuli vasi zalibe/pokud ji nenutite se s tema potvorama mazlit...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.13 20:41
avatar

pro "davifi"

- ošklivej rozhodně nejsi - jak už řekla spousta rádců přede mnou - ale je Ti teprve 16 let - a člověk se v tomto věku stále vyvíjí - i jeho podoba.

Svých zájmů se rozhodně nevzdávej-! kvůli s prominutím "blbým" holkám, Jsi inteligentní a řekla bych že své věci rozumíš - a ještě budeš koukat - jak se holky budou o Tebe za čas rvát! - věř mi. Marcela.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.