Nákup oblečení v ostravě nebo praze

Od: Datum: 17.08.13 19:11 odpovědí: 5 změna: 04.11.13 18:12

Ahoj,

měli jsme jet nakupovat oblečení na nový školní rok do Prahy,protože bydlíme na malém městě,kde se nedá nic sehnat,ale rodiče napadlo,že bysme jeli nakupovat do Ostravy,že prý je to blíž a hlavně je do Ostravy od nás levnější doprava než do Prahy?Nevíte jestli se dá dobře nakoupit oblečení i v Ostravě,hlavně levně a případně kde?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.08.13 19:50
avatar

Samozřejmě, že v Ostravě se dá nakoupit, ale co myslíte pod pojmy typu "dobe" a "levně"? Pokud řetězce typu Timeout, CaA, Promod, Orsay, New Yorker (...), tak největší koncentraci najdete v centru - na Masarykově náměstí obchoďák Laso a kousek odtud pak Karolina, ještě mě napadá Avion shoping park. :)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kudrnataholka
Datum: 17.08.13 21:59

Chceš nakoupit dobré hadry? Zaleť si na víkend do Londýny, naštiv second-hand a najdeš hadry jednou nebo vůbec nepoužité za babku. To co u nás ani nekoupíš nebo to koupíš za drahý peníz, tam za babku. A nebo zkus polský Cieszyn, jsou tam tři secondhandy se zbožím z anglie. Jeden je kousek od náměstí ale ten má už týden zavřeno...vůbec nevím proč, tam jsou nejlepší hadry. Pak je u malého trhu jeden second hand a poslední je dole za piastovskou věží směrem ke kruháči, před kruháčem je po pravici velké parkoviště, tak dozadu (nízké dlouhé domy...jako první je zahradkářství a poslední je oblečení...

Jinak Ostrava: Karolína, nákupní centrum Avion shoping park. Ideálně přes týden...ale to asi nebudete mít čas...o víkendu je tam narváno. Já jezdím přes týden...ale jak je výše zmiňováno...kolik chceš do toho vrazit a jaké značky. Protože Praha tě vyjde dráž určitě a zase...je tam větší výběr...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.13 13:21

V Ostravě oblečení určitě dobře nakoupit lze. Ovšem otázka je, co myslíš tím levně.

Jinak z těch nejznámějších obchodních center v Ostravě je největší Nová Karolina, o něco menší je Avion, a ještě o něco menší je Futurum.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.13 16:29
avatar

Úplně nejlepší by bylo zajet v sobotu do Polska, do polského Těšína na trhy, burzu. V Ostravě samozřejmě nakoupíte, ale to musíte vědět kde. Ale v tom Polsku jsou trhy na dvou místech a jsou neskutečně dobře zásobené, kvalitním zbožím a nakoupíte levně. A všude berou čeké koruny a dá se i občas něco usmlouvat. Hned vedle hader je zeleninový trh, úžasný! Najíte se taky za koruny. A když je potřeba, tak co pár kroků je Kantor- směnárna. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: katuska*
Datum: 04.11.13 18:12

Když máš možnost výběru nákupu mezi Ostravou a Prahou, tak bych zvolil Prahu, je tady plno nákupních center, psala jsi že oblečení do školy, tak pro mladé není problém s výběrem v Praze. Manželka tu nejčastěji jezdí do galerie Harfa, vždy tam sežene, co potřebuje a za draho nenakupuje.

doplněno 04.11.13 18:14:

S pozdravem Dan

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.