Vyšetření pro potravinářský průkaz

Od: Datum: 16.08.13 09:18 odpovědí: 4 změna: 16.08.13 18:46

Po prázdninách jdu do oboru kuchař-číšník a samozřejmě potřebuji zdravotní(potravinářský) průkaz.Jak takové vyšetření probíhá? Někde na netu jsem četla, že se provádí i výtěr z konečníku, jen bych ráda věděla, co mě čeká.

Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.13 09:22
avatar

U mě to probíhalo tak, že u obvodní doktorky jsem sestře zaplatil 160,- Kč a za chvíli mi zdravotní průkaz přinesla. Ale myslím si, že všude to bude probíhat jinak, podle toho, kolik na tobě bude chtít doktor vydělat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 16.08.13 09:32
avatar

Pracuju v potravinářství, takže: půjdeš k obv.doktorce,vystrčíš na sestru pozadí a ona ti vatou na špejli udělá výtěr konečníku, nebolí to, jen to je trochu takové, že se asi každý trochu stydí, ale oni jsou zvyklí.To by se mělo opakovat 3 dyny po sobě, ale uvidíš, jak to budou mít oni, a pak ti vystaví průkaz.Asi za týden, po vyšetření výtěru...Ničeho se neboj, je to sranda.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.08.13 11:45
avatar

Když jsem před lety potřebovala zdravotní průkaz jako vedoucí na dětském letním táboře, probíhalo to stejně jako u Ladina. Jen jsem neplatila nic. Zeptal se mě, jak se cítím, zda mi nic není, vypsal tvrdou kartičku a za pár minut jsem měla zdravotní průkaz NA DOBU NEURČITOU /tudíž do smrti/. :) A zadarmo. Záleží na doktorovi. Některý odebírá vzorek z krku a z konečníku. Prostě, jak se v tom kdo vyžívá. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 16.08.13 18:46

když se to tak vezme, tak v potravinářství může dělat člověk klidně s tasemnicí atd. hlavně že zaplatí, eventuelně se to spláchne do roční lékařské prohlídky :)

mě osobně při nástupu do hotolovky dělali výtěry snad ze všeho (rok1986)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.