Antikoncepce na zlepšení pleti

Od: Datum: 12.08.13 10:34 odpovědí: 11 změna: 14.08.13 14:05

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli máte nějaké dobré zkušenosti s antikoncepcí na zlepšení pleti a případně jaké značky? Já znám jen Diane 35, kterou jsem užívala a byla fakt bezvadná, ale déle už ji užívat nemohu...Děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: katykaty*
Datum: 12.08.13 10:42

Ahoj já jsem také používala Diane 35 na zepšená pleti a teď používám Ayreen. :)

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 12.08.13 14:22

Dobrý den.Pročpak hned hledat antikoncepci na zlepšení pleti?*sok*Na výbornou a čistou pleť si kupte v lékárně pangamin/pivovarské kvasnice/,jsou v nich obsaženy všechny vitamíny a minerály,které tělo včetně pleti potřebuje a také pomáhá!Necpěte do sebe zbytečnšě chemii...

doplněno 12.08.13 14:23:

"zbytečně."

Od: bs
Datum: 12.08.13 16:02

Proč zbytečně? Tazatelka nejspíš není žádná zapšklá důchodkyně bez sexu, a zlepšení pleti chce jen jako bonus k antikoncepčnímu účinku.

Od: urvaobecna
Datum: 13.08.13 07:48

*haha**haha*tak ty si ma rozesmála...antikoncepcí na zlepšení pleti...*ee*

Od: fifi*
Datum: 14.08.13 07:14

A co je na tom vtipného? Jelikož antikoncepce obsahuje hormony, má různé hormonální účinky včetně například pozitivního vlivu na pleť. A třeba diane 35 je k tomuto účelu přímo navržené, obsahuje antinadrogen, který pomáhá redukovat akné...Tak nechápu, čemu se tak hrozně smějete...Nejdřív i o problému něco nastudujte, než takhle hloupě přispíváte...Navíc jsem chtěla radu, váš příspěvek není rada

Datum: 14.08.13 07:14

oprava: antiandrogen

Datum: 14.08.13 09:52

nezapomeňte si přečíst příbalový letám. Jestli chcete tak si dejte očistnou kůru která vám nijak neuškodí. Ono, proč sy myslíte že máte pupínky...? Protože ve vašem organismu jsou látky co tam nemají co dělat... Úplně levně, sežentě si čerstvé pokčivy a vařte si z nich čaj. Takovýto čaj pročišťuje tělo. Máme to odzkoušeno. Jo a nebát se toho že vám ze začátku naskočí plno beďáru...ony ty svinstva se pěkně brání.

Nemyslete si, že ten přípravek nemá vedlejšáky... ;) Na tělo nejsou náhradní díly tak se k tělu i chovejte a né že ho budete huntovat s*ačkama typu antikoncepce pro lepší pleť a podobné hovadiny.

Datum: 14.08.13 09:53

* pokřivy

Datum: 14.08.13 12:45

Nevím tedy, co jsou pokřivy:)

Datum: 14.08.13 13:15

jáááááááááááááááááááj, zase chyba...asi už slepnu *plac**plac**ee* samo že myšleno kopřiva *slunce*

Od: nukika
Datum: 14.08.13 14:05
Zravim
Mam kamarada, ktery antikoncepci "vyrabi" a od nej vim, ze jakykoliv druh prasku, je stejny druh prasku.Tudiz je prasek na stejne bazi ale z tech ostatnich (dražších) maji doktori výtěžek vyssi, proto se snazi je nabizet az vnucovat a uprednostnovat.Ze zvedavosti jsem vyzkousela jak jedny z levnejsich, tak i ty nejdražší a vysledek?----placebo efekt funguje! *smich*

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.