Bolest nohou

Od: Datum: 07.08.13 16:51 odpovědí: 4 změna: 07.08.13 18:11

Prosím o radu čím nebo jak tlumit bolest dolních končetin - lýtka,pata - křeče a píchání .Jestli má někdo zkušenosti poradte.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.08.13 17:08

no co se týče těch křečí použijte magnesium čičli hořčík.. dá se koupit v např v šumivých tabletách stačí jedna a je po křečích kupuji je v Penny marketu za cca 17 kč zaručeně pomůže mají i v lékárně ale ty jsou o mnoho dražší ale účinek je stejný.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.08.13 17:47
Zkuste také ortopedické vložky do bot ale kupte kvalitní v prodejně se zdravotními pomůckami.Měla jsem také takové problémy.Skoro jsem nemohla chodit.Koupila jsem kožené které stály 220Kč.Je to sice docela dost peněz ale pomohly.Nohy mě přestaly bolet.
Ohodnoceno: 0x

Od: xixi*
Datum: 07.08.13 17:49

víte proč vás nohy bolí? na křeče pomáhá hořčík, ale podle mě byste se měl vydat k lékaři a svoje bolesti mu sdělit a dál to řešit

Lepší ted řešit maličkost než za pár let velkej průšvih

Datum: 07.08.13 18:11

Mně na toto pomáhá pravidelné mazání obyčejnou Alpou. Na francovku nedám v tomto v poslední době dopustit, přinese úlevu. Takže já radím používat tu. Ale pokud jsou Vaše potíže pravidelné, vyšetření u lékaře by to chtělo.. Zjistí příčinu a doporučí léčbu.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.